PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607864}
8,2 3 328
ocen
8,2 10 1 3328
Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory
powrót do forum gry Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

zdecydowanie jest to najlepsza czesc calej serii. w conviction jeszcze nie gralem ale, choc na pewno zagram bo wyglada ciekawie, to jednak ma zdecydowanie inny charakter. w chaos theory w koncu dali bagnet czego mi brakowalo od pierwszej czesci. nie moglem pojac jak moznabylo to pominac w ekwipunku fishera. fajna fabula, super grafika, nowe ruchy (szkoda ze nie ma chwytania wrogow zza rogu z double agent...), i kilka innych ciekawostek. dla mnie 9/10. szkoda ze tak zrypali double agent bo pomysl byl ciekawy ale grad niedopracowan zniszczyl ten tytul..
ps jak ktos wie jak "przerobic" polska wersje CT na angielska to bede wdziewczny za info. szukalem na necie jakiejs łaty ale nic nie moge znalezc, a brakuje mi glosu ironside'a w grze. baka jest tragiczny w tej roli...

ocenił(a) grę na 9
born2run

Przesadzasz, akurat Baka według mnie świetnie wpasował się w rolę Fishera. Co do głosów to sprawdź w opcjach dźwięku, powinno być do wyboru oryginalne głosy i polskie.

ocenił(a) grę na 9
miszacz

co ironside to nie baka...
a z tymi opcjami dzwieku: nie wierze ze to bylo tak proste a ja nie znalazlem ale juz po sprawie bo od dluzszego czasu CT nie mam juz na dysku, a lupie w Conviction. ale dzieki,

born2run

w opcjach dźwięku musisz odchaczyć i jest po angielsku lub na odwrót

ocenił(a) grę na 8
born2run

Według mnie także najlepsza odsłona cyklu. Bardzo grywalna gra. Tak powinny wyglądać skradanki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones