Pingwiny z Madagaskaru - gra planszowa
od 19 stycznia 2016 do 1 lutego 2016 konkurs zakończony
do wygrania: 3 egzemplarze gry planszowej "Pingwiny z Madagaskaru".

Najzabawniejsze pingwiny świata powracają! Tym razem w postaci gry planszowej od wydawnictwa Phalanx. Jeśli lubicie przygody Skippera i jego kompanii, zapraszamy Was do udziału w naszym konkursie. Dla zwycięzców mamy trzy egzemplarze gry, dzięki której będziecie mogli wcielić się w bohaterów Waszej ulubionej animacji!Pingwiny z Madagaskaru to gra planszowa oparta na fabule kultowego serialu telewizyjnego produkcji DreamWorks. W trwającej 60 minut rozgrywce, w grupie od 2 do 4 osób, wcielicie się w role agentów-pingwinów: Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego, by zrealizować tajne misje na terenie zoo w Central Parku. A nie jest to łatwe zadanie, gdyż do jego wykonania będziecie musieli zdobyć niezbędny ekwipunek oraz pozyskać przychylność mieszkańców ogrodu i odwiedzających go gości!


Jak zdobyć względy Króla Juliana i pozbyć się Morta? Co zrobić z plagą Szczurów? W jaki sposób pokonać Doktora Bulgota? Gumową kaczuszkę znajdziesz w Sklepie z Pamiątkami, a tekst wiadomości przeczytają ci Szympansy, ale skąd weźmiesz spawarkę i dynamit? Może schwytanie dozorczyni i włamanie do Magazynu zoo to nie jest jednak głupi pomysł? Tylko nie zwlekajcie za długo, bo na trop pingwinów wpadł Oficer X, który jest już bliski zdemaskowania ich prawdziwej tożsamości!


Komponenty gry wykonane są w oparciu o oryginalne materiały z serialu, a samą rozgrywkę toczy się za pomocą plastikowych figurek pingwinów! Gra zawiera dwa warianty zasad: rodzinny, by bawić się przy niej mogli gracze w każdej grupie wiekowej oraz zaawansowany, by zaoferować planszowym wyjadaczom festiwal interaktywnej rozrywki.


To jak, jesteście gotowi wykonać tę misję bez naruszania Konwencji Genewskiej?