KONKURS

Kino w Trampkach

od 24 maja 2016 do 2 czerwca 2016
do wygrania: 5 podwójnych zaproszeń na Festiwal Filmowy dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach.

Festiwal Filmowy dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach to święto kina dla młodych widzów. Pokazujemy wielki wybór najnowszych, wyszukiwanych na całym świecie filmów – zabawnych, poruszających, mądrych, stworzonych z szacunkiem dla inteligencji i wrażliwości młodego człowieka.


Festiwal powstał dzięki szalonej energii i pomysłowości pełnych entuzjazmu kinomaniaków. Myśl o jego utworzeniu zrodziła się z wyraźnego odczucia, że bardzo brakuje w Warszawie skierowanego do dzieci i młodzieży, zorganizowanego z rozmachem filmowego przedsięwzięcia.


Takiego, które pokazałoby, że film może być wspaniałą przygodą. Przystępnym opowiadaniem o świecie, który otacza młodych ludzi. Impulsem rozbudzającym wyobraźnię. Rozmową.


Kino w Trampkach ruszyło w 2013 roku. Festiwal spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Od powstania projekt dynamicznie się rozwija, z każdą kolejną edycją proponując swoim odbiorcom moc filmowych wrażeń.


Szczegółowy program festiwalu dostępny jest na tej stronie.


Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na wybrany przez siebie seans, odbywający się ramach festiwalu Kino w Trampkach, w dniach (6-12 czerwca). Aby mieć szansę na ich zdobycie, należy udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone poniżej. Bilety trafią w ręce autorów najciekawszych zgłoszeń.

Konkurs zakończony!