film

Piękna buntowniczka

Sei nell'anima
2024
1h 53m
5,7 207
ocen
5,7 10 1 207
Historia jednej z największych włoskich gwiazd rocka - Gianny Nannini - która zrealizowała swoje marzenie mimo przeszkód ze strony rodziny i branży muzycznej. Zobacz pełny opis
Piękna buntowniczka zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

premiera

Film przedstawia wycinki z życia tej posiadaczki jednego z najbardziej charakterystycznych i wyrazistych głosów we włoskiej muzyce rozrywkowej na przestrzeni trzydziestu lat - od dzieciństwa i początków kariery po rok 1983, będący swoistym punktem zwrotnym - jej symbolicznymi narodzinami jako gwiazdy. W filmie wyruszamy w podróż w głąbFilm przedstawia wycinki z życia tej posiadaczki jednego z najbardziej charakterystycznych i wyrazistych głosów we włoskiej muzyce rozrywkowej na przestrzeni trzydziestu lat - od dzieciństwa i początków kariery po rok 1983, będący swoistym punktem zwrotnym - jej symbolicznymi narodzinami jako gwiazdy. W filmie wyruszamy w podróż w głąb życia i twórczego umysłu kobiety, która kształtowała emocje swoją poezją i muzyką. Była wyjątkową, przełomową artystką wykraczającą poza wzorce i utarte schematy, nieustannie poszukującą odmiany i inspiracji, która swoim manifestem uczyniła muzykę i wolność.

dystrybucja
Netflix
studio
Cassiopea (współudział)
tytuł oryg.
Sei nell'anima
inne tytuły
Zdjęcia do filmu były kręcone w Rzymie, Sienie i Turynie (Włochy).
Okres zdjęciowy trwał od 5 czerwca do 11 sierpnia 2023 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Rozrywkowa ...

ocenił(a) film na 4

Śpiewanie jakoś mi nie przypadło do gustu ? Choć ma coś co można posłuchać ... Ogólnie dziewczyna ma temperament .Biografie to coś co można nazwać pół żartem ,pół serio ? Zależy w jakim świetle chcemy ukazać daną osobę ... Główna bohaterka jest oki .Film oceniam na 4 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones