PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040725}

Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany

Rebel Moon - Part 2: The Scargiver
4,5 7 097
ocen
4,5 10 1 7097
3,2 8
ocen krytyków
Rebel Moon Część 2: Zadająca rany

"Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany" to kontynuacja epickiej sagi Kory i ocalałych żołnierzy gotowych na najwyższe poświęcenia. Szykują się oni do walki obok dzielnych mieszkańców Veldt w obronie ich niegdyś spokojnej wioski, a teraz nowej ojczyzny tych, którzy stracili własne w walce z Macierzą. Tuż przed starciem z wrogiem żołnierze"Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany" to kontynuacja epickiej sagi Kory i ocalałych żołnierzy gotowych na najwyższe poświęcenia. Szykują się oni do walki obok dzielnych mieszkańców Veldt w obronie ich niegdyś spokojnej wioski, a teraz nowej ojczyzny tych, którzy stracili własne w walce z Macierzą. Tuż przed starciem z wrogiem żołnierze muszą zmierzyć się jeszcze z prawdami o własnej przeszłości, które ujawniają powody, jakie pchnęły ich do walki. Kiedy brutalne imperium z całą mocą uderza w rodzącą się rebelię, zadzierzgują się nierozerwalne więzi, objawiają się bohaterowie i rodzą się legendy.

Rebel Moon Część 2: Zadająca rany
Zwiastun nr 2 (polski)
Rebel Moon Część 2: Zadająca rany
Movie się Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany
Rebel Moon Część 2: Zadająca rany
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 2 (polski) 2024-03-18T18:37:01 https://fwcdn.pl/webv/85/01/68501/68501.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/25/10040725/rebel_moon.vp9.1080p.webm
Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

na podstawie
Zack Snyder (materiały do scenariusza, historia)
dystrybucja
Netflix
studio
The Stone Quarry
tytuł oryg.
Rebel Moon - Part 2: The Scargiver
inne tytuły
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones