KONKURS

Annabelle: Narodziny zła

od 1 grudnia 2017 do 14 grudnia 2017
do wygrania: płyta DVD z filmem "Annabelle: Narodziny zła".
Horror "Annabelle: Narodziny zła" jest już dostępny na DVD i Blu-ray. Jeśli lubicie ten cykl, powinniście zainteresować się naszym konkursem. Nagrodą w zabawie jest płyta DVD z filmem. Powędruje ona do osoby, która udzieli najciekawszej odpowiedzi na pytanie zamieszczone poniżej.

(kliknij, aby powiększyć)

W 1943 roku w domu lalkarza Samuela Mullinsa (Anthony LaPaglia) i jego żony Esther (Miranda Otto) dochodzi do tragedii. Pod kołami samochodu ginie ich 7-letnie córka Annabelle przez najbliższych nazywana „Bee” (Samara Lee). Wkrótce po tym wydarzeniu w ich życiu pojawia się... duch. Mając nadzieję, że to dusza ich zmarłego dziecka pozwalają mu zamieszkać w jednej ze stworzonych przez Samuela porcelanowych lalek. Szybko jednak przekonują się, że popełnili poważny błąd, a tajemniczy byt nie jest zabłąkaną duszą, ale okrutnym demonem szukającym ludzkiego nosiciela. Przerażeni zamykają lalkę w dawnym pokoju swojej córki, w szafie wytapetowanej stronicami wyrwanymi z Biblii.

Dwanaście lat później Mullinsowie powracają do swojego dawnego domu i zapraszają pod swój dach sześć osieroconych niedawno dziewcząt oraz opiekującą się nimi zakonnicę. Jedna z nich przypadkowo znajduje klucz do pokoju Bee, a w nim odnajduje opętaną lalką. Wkrótce dom Mullinsów staje się areną bezwzględnej walki z okrutnym demonem…
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • figa100