KONKURS

To zdarza się tylko w filmach

od 6 kwietnia 2018 do 19 kwietnia 2018
do wygrania: 5 egzemplarzy książki "To zdarza się tylko w filmach".
28 marca w księgarniach pojawiła się najnowsza książka autorstwa Holly Bourne. Jest to zabawna i przewrotna historia o tym, co zdarza się tylko w filmach. Powieść ta jest także nagrodą w naszym nowym konkursie. Aby mieć szansę na jej zdobycie musicie jedynie udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone poniżej. Nagrodzimy autorów pięciu najciekawszych zgłoszeń.


Miłość przestała interesować Audrey, od kiedy z powodu ojca jej matka przeszła załamanie nerwowe. By odciąć się od rodzinnych problemów dziewczyna zatrudnia się w kinie. Tam poznaje niedoszłego filmowca Harry'ego. Nikt nie spodziewa się, że Audrey i Harry zakochają się w sobie tak szybko i szaleńczo.

Jednak ich uczucie nie sprawi, że wszystko pójdzie jak z płatka. Niestety prawdziwa miłość nie zawsze jest taka, jak w filmach...

Najwspanialsza historia miłosna nie opowiada o pocałunkach w śniegu czy pożegnaniach na lotnisku. Opowiada o cierpieniu, zakłopotaniu, nadziei i zdziwieniu, a przy tym zakazuje tandetnych frazesów. Oraz o zombie... Holly Bourne mierzy się z prawdziwą miłością w swojej przezabawnej i przejmującej powieści.
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • Gosia77777
  • _Lacie_
  • Julia2609
  • Qwerty_PL
  • figa100