KONKURS

Mała Stopa

od 24 stycznia 2019 do 6 lutego 2019
do wygrania: zestaw nagród związanych z filmem "Mała Stopa".
"Mała Stopa" trafi na DVD i Blu-ray już 30 stycznia. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w konkursie, w którym macie szansę na zdobycie zestawu nagród związanych z filmem. Pakiet składa się z filmu "Mała Stopa" na DVD, notesu oraz zegarka. Szansę na wygraną mają wszystkie osoby, które udzielą odpowiedzi na nasze pytanie konkursowe. Nagroda powędruje do autora najciekawszej z nich.

Wysoko w Himalajach, tam gdzie nie docierają nawet najodważniejsi alpiniści, mieści się wioska zamieszkała przez yeti. Od pokoleń jej kudłaci mieszkańcy żyją w izolacji przekonani, że „prawdziwi ludzie” istnieją tylko w legendach. Nieoczekiwane zdarzenie sprawi, że zostaną zmuszeni do zweryfikowania swoich przekonań.


Kiedy niedaleko wioski rozbija się samolot, pewien młody yeti natyka się na człowieka. Zaskoczony i przerażony tym spotkaniem informuje o nim starszyznę wioski, która jednak nie daje wiary jego słowom. Migo postanawia udowodnić wszystkim, że się mylą. Wkrótce wieści o „małej stopie” o imieniu Percy wprowadzą zamęt w spokojnej społeczności, a yeti zaczną się zastanawiać, co jeszcze może istnieć w wielkim świecie poza ich zaśnieżoną wioską.

Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • Madelaine1986