KONKURS

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

od 6 marca 2019 do 19 marca 2019
do wygrania: 2 zestawy nagród.
"Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda" trafią na DVD i Blu-ray już 13 marca. Jeśli lubicie magiczne uniwersum stworzone przez J.K. Rowling, koniecznie weźcie udział w naszym konkursie. Dla zwycięzców mamy dwa zestawy nagród składające się z filmu na DVD, kubka oraz scenariusza filmu. Ponadto zdobywca pierwszego miejsca otrzyma grę planszową inspirowaną filmem.


Finał pierwszego z serii filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć pozostawił widzów w momencie, w którym potężny mroczny czarodziej Gellert Grindelwald (Johnny Depp) został zdemaskowany i schwytany przez przedstawicieli Magicznego Kongresu Stanów Zjednoczonych, w czym niebagatelną rolę odegrał magizoolog Newt Scamander (Edie Redmayne).

Akcję kolejnej produkcji – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda otwiera spektakularna ucieczka Grindelwalda z więzienia. Newt ponownie zostaje wezwany przez profesora Dumbledore'a (Jude Law), aby pomóc schwytać zbiega. W obliczu nieprzewidzianych zagrożeń musi znaleźć sposób, aby powstrzymać Grindelwalda, którego plan panowania czarodziejów czystej krwi nad niemagicznymi istotami grozi podziałem całego świata czarodziejów. Kości zostały rzucone. Miłość i lojalność zostaną wystawione na próbę, nawet wśród najbliższych przyjaciół i członków rodziny, w miarę jak magiczny świat będzie się coraz bardziej dzielił.

Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • upallnught
  • ekpyrosis