KONKURS

Wojna domowa

od 3 kwietnia 2019 do 16 kwietnia 2019
do wygrania: 5 egzemplarzy książki "Wojna Domowa".
Wspólnie z wydawnictwem Insignis zapraszamy wszystkich miłośników superbohaterów do udziału w konkursie związanym z powieścią "Wojna domowa" Stuarta Moore'a, która 3 kwietnia trafiła do polskich księgarni. Dla zwycięzców zabawy mamy pięć egzemplarze książki. Aby mieć szansę na ich zdobycie, musicie udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone poniżej. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy pięć najciekawszych. Nagrody powędrują w ręce ich autorów.

Iron Man i Kapitan Ameryka stanowią trzon Avengersów, najlepszej grupy superbohaterów. Kiedy w wyniku tragicznej potyczki miasto Stamford doznaje wielkich zniszczeń i giną setki jego mieszkańców, rząd USA domaga się, by wszyscy superbohaterowie zdjęli maski i zarejestrowali swoje supermoce. Tony Stark — Iron Man — uważa, że to przykra, ale konieczna decyzja. Kapitan Ameryka traktuje ją zaś jako nieakceptowalny zamach na wolności obywatelskie.

Tak rozpoczyna się wojna domowa.

Oficjalna powieść Uniwersum Marvela na motywach kultowego komiksu, którego sprzedaż przekroczyła pół miliona egzemplarzy.
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • Tony17
  • Jargerro
  • Adam_VaderTarm88
  • Robert_ESTEROX
  • Kasiaa0207