KONKURS

16. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity

od 25 kwietnia 2019 do 5 maja 2019
do wygrania: 3 zestawy dziesięciu biletów na pokazy filmów wyświetlane w ramach 16. FF Millennium Docs Against Gravity.
16. Millennium Docs Against Gravity odbędzie się od 10 do 19 maja w Warszawie (Kinoteka, Luna Iluzjon, Muranów, Muzeum POLIN), Wrocławiu (Dolnośląskie Centrum Filmowe) i Lublinie (Centrum Spotkania Kultur), od 15 do 24 maja w Gdyni (Gdyńskie Centrum Filmowe), od 11 do 19 maja w Bydgoszczy (Kino Orzeł) i po raz pierwszy od 12 do 19 maja w Katowicach (kina Kosmos, Rialto, Światowid).

1000 pokazów, spotkania z 80 twórcami i bohaterami filmów, debaty i wydarzenia muzyczne. Program 16. Millennium Docs Against Gravity, największego festiwalu filmowego w Polsce i jedynego w Europie, który odbywa się jednocześnie w sześciu miastach, jest już dostępny na stronie mdag.pl.


Na blisko 160 tytułów w programie składają się najlepsze filmy dokumentalne świata, powstałe w ostatnich 12 miesiącach. Wiele z nich dotyka najbardziej palących problemów współczesnego świata. Jak co roku festiwal stawia na różnorodność tematów, dlatego nie zabraknie tytułów o psychologii, sztuce, nauce, sporcie, architekturze i modzie. Zobacz, czy rozumiesz świat i czy świat rozumie ciebie – to hasło przewodnie tegorocznego festiwalu.

Dla naszych użytkowników mamy 3 zestawy dziesięciu voucherów festiwalowych. Każdy z nich upoważnia do odbioru jednego biletu na wybranych przez siebie pokaz odbywający się ramach festiwalu w jednym z warszawskich kin - Kinoteka, Luna, Iluzjon, Muranów. Vouchery trafią do trzech osób, które udzielą najciekawszych odpowiedzi na nasze pytanie konkursowe.
Konkurs zakończony!