KONKURS

12. Festiwal Muzyki Filmowej

od 29 kwietnia 2019 do 5 maja 2019
do wygrania: 1 podwójny bilet na Koncert Disneya: Magia muzyki lub 1 podwójny bilet na koncert Gala: The Glamorous Show odbywające się w ramach 12. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.
12. edycja Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie potrwa od 14 do 21 maja 2019 roku.

Dla najmłodszych nie lada gratka Koncert Disneya: Magia muzyki. Przed kilkunastotysięczną publicznością poprowadzą go znany z największych filmowych produkcji Erik Ochsner oraz Monika Bachowska, która pracuje z FMF Youth Orchestra od początku jej istnienia. Czy to brzmi jak bajka? Zdecydowanie! Tym bardziej, że podczas koncertu usłyszymy największe przeboje z filmów Walt Disney Studios. Do magicznego świata "Króla Lwa", "Krainy lodu", "Małej Syrenki" czy "Aladyna"przeniesie nas nie tylko muzyka, ale również oryginalne, przygotowane przez studio Disneya wizualizacje. Podróż przez produkcje, na których wychowują się całe pokolenia, to doświadczenie dla całych rodzin.


Na wielki finał - widowiskowy koncert FMF Gala: The Glamorous Show w krakowskiej TAURON Arenie. FMF powraca do formy show z udziałem tancerzy, pełną rozmachu scenografią i drobiazgowo zaprojektowaną oprawą efektów specjalnych. Zgodnie z tematem przewodnim 12. edycji FMF, niedzielny wieczór zdominują kultowe piosenki i symfoniczne tematy z superprodukcji australijskiego reżysera-wizjonera Baza Luhrmanna: "Moulin Rouge", "Wielki Gatsby", "Romeo i Julia". Na estradzie TAURON Areny Kraków wystąpią gwiazdy piosenki, w tym Marysia Sadowska, Natasza Urbańska i Natalia Nykiel, które zaśpiewają piosenki z repertuaru Garbage, The Cardigans, Amy Winehouse, Jacka White'a czy Beyoncé. Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej i chór Pro Musica Mundi poprowadzi polski dyrygent, kompozytor, pianista i aranżer Krzysztof Herdzin; oprawą choreograficzną zajmie się pochodzący z Teneryfy Santiago Bello. Gościem specjalnym Gali będzie słynny brytyjski kompozytor – Craig Armstrong, wyróżniony Złotym Globem kompozytor muzyki do wszystkich wykonanych podczas Gali filmów, a także innych: "Zanim się pojawiłeś", "Ray", "Wyścig z czasem" czy "Snowden". Podczas koncertu sam kompozytor wystąpi na scenie w wykonaniu Glasgow Theme z uwielbianego filmu "To właśnie miłość", oraz The Balcony Scene z "Romea i Julii".

Więcej informacji o koncercie znajdziecie na stronie: http://fmf.fm

Dla naszych użytkowników mamy 2 podwójne bilety na jeden z koncertów opisanych powyżej. Aby mieć szansę na ich zdobycie, musicie jedynie udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone poniżej.
Konkurs zakończony!