Współlokatorzy
od 11 czerwca 2019 do 24 czerwca 2019 konkurs zakończony
do wygrania: 4 egzemplarze książki "Współlokatorzy".
Wspólnie z wydawnictwem Albatros zapraszamy Was do udziału w konkursie związanym z powieścią "Współlokatorzy", która 15 maja trafiła na półki sklepowe. Uczestnicy zabawy mają szansę na zdobycie własnych egzemplarzy książki. Musicie jedynie udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone obok.

Przewrotna historia miłosna bezbłędnie oddająca ducha naszych czasów!

Tiffy i Leon dzielą mieszkanie.

Tiffy i Leon dzielą jedno łóżko.

Tiffy i Leon nigdy się nie spotkali…

Tiffy Moore pilnie potrzebuje taniego lokum. Leon Twomey bierze nocne zmiany, bo rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Choć ich przyjaciele sądzą, że to szaleństwo, oni znajdują idealne rozwiązanie: w ciągu dnia Leon będzie w ciasnej kawalerce odsypiał noce zmiany, dzięki czemu Tiffy będzie miała to samo mieszkanie wyłącznie dla siebie przez resztę doby.

Ona właśnie zerwała ze swoim zazdrosnym chłopakiem i ledwo wiąże koniec z końcem, pracując w niszowym wydawnictwie, on bardziej dba o innych niż o siebie – nocami zajmuje się pensjonariuszami domu opieki, a każdy grosz odkłada na prawników, którzy wyciągną jego niesłusznie skazanego brata z więzienia.

Na przekór wszystkim i wszystkiemu, dwoje niezwykłych współlokatorów odkrywa, że jeśli wyrzuci się wszystkie zasady przez okno, można stworzyć całkiem przyjemne i ciepłe domowe ognisko.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię