19. MFF Nowe Horyzonty
od 11 lipca 2019 do 21 lipca 2019 1563746399000
do wygrania: 4 bilety 5+ na 19. MFF Nowe Horyzonty.
W dniach 25 lipca - 4 sierpnia w Wrocławiu odbędzie się 19. MFF Nowe Horyzonty. Dla naszych użytkowników mamy cztery bilety 5+, umożliwiające wzięcie udziału w pięciu wybranych pokazach odbywających się w ramach festiwalu. Szansę na ich zdobycie mają wszystkie osoby, które udzielą odpowiedzi na pytanie konkursowe zamieszczone obok. Bilety trafią do autorów najciekawszych zgłoszeń. Życzymy powodzenia!


Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty powstał w 2001 roku jako miejsce służące prezentacji, mało obecnego wówczas w Polsce, odważnego kina artystycznego, szukającego nowych form wyrazu, wykraczającego daleko poza granice konwencjonalnego filmu.

To festiwal wizjonerów kina, artystów bezkompromisowych, którzy mają odwagę iść obraną przez siebie drogą wbrew panującym modom i opowiadać o rzeczach najważniejszych swoim niepowtarzalnym językiem. Spośród setek filmów pokazywanych co roku na światowych festiwalach oraz wśród tych nadsyłanych do selekcji, wybierane są te, które za sprawą swojej niezwykłej formy i siły ekspresji, nie pozwalają o sobie zapomnieć. Budzą skrajne reakcje i emocje, rodzą polemiki i dyskusje, wywołują zachwyty i protesty. Ale to właśnie takie filmy najczęściej wyznaczają najnowsze trendy w światowym kinie. Wypełnieniem idei kina "nowohoryzontowego" jest konkurs główny.

Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie na stronie: https://www.nowehoryzonty.pl
pytanie konkursowe

Na który film z tegorocznego programu MFF Nowe Horyzonty czekasz najbardziej? Uzasadnij swój wybór.

Uzupełnij pole odpowiedzi

Musisz być zalogowany aby wziąć udział w konkursie

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię