Sztuka ścigania się w deszczu
od 28 sierpnia 2019 do 10 września 2019 konkurs zakończony
do wygrania: 4 egzemplarze książki "Sztuka ścigania się w deszczu".
Wspólnie z wydawnictwem W.A.B. zapraszamy Was do udziału w konkursie związanym z powieścią "Sztuka ścigania się w deszczu", której ekranizacja trafi do polskich kin już 6 września. Jeśli czekacie na ten film i chcielibyście zapoznać się z jego literackim pierwowzorem, teraz macie na to okazję. Biorąc udział w naszym konkursie, możecie wygrać własne egzemplarze powieści. Jedyne, co musicie zrobić, to udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone obok. Nagrodzimy autorów czterech najciekawszych zgłoszeń.

Przeczytaj, zanim zobaczysz w kinie! Wzruszająca i niezwykle zabawna historia dla całej rodziny – i jej szczekających przyjaciół ;)
Sztuka ścigania się w deszczu to poruszająca historia człowieka, który pomimo przeciwności losu walczył o szczęście swoje i swoich najbliższych. Książka o człowieczeństwie, choć opowiedziana z punktu widzenia psa. Enzo bardzo kocha Denny’ego. Kiedy po długiej chorobie umiera żona Denny’ego, teściowie pragną odebrać mu prawa do opieki nad córką, jego kariera zawodowa staje pod znakiem zapytania, a finanse są w opłakanym stanie, Enzo wspiera go, pociesza i doradza mu, jak umie. Jest tylko jeden problem: Enzo nie potrafi mówić, choć bardzo by tego chciał. Bo Enzo to… pies. Lecz pies nie byle jaki: inteligentny, pełen współczucia i pewien, że w następnym wcieleniu powróci na ziemię jako człowiek. A przy okazji znakomity, wnikliwy narrator nowej powieści Gartha Steina, pt. Sztuka ścigania się w deszczu. Taki dobór narratora pozwolił autorowi na wydanie wyjątkowo głębokiego osądu na temat ludzkiej natury – Enzo, nieskażony cywilizacją, kierujący się instynktem i węchem, zachowuje obiektywizm i lepiej zdaje sobie sprawę z uczuć swojego pana i innych ludzi niż oni sam.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię