10. American Film Festival
od 23 października 2019 do 29 października 2019 konkurs zakończony
do wygrania: 3 bilety 5+ na 10. American Film Festival.
Jest na prawie każdym plakacie, billboardzie, ulotce. Znajdziemy je jako dodatek do niedzielnego śniadania i jako danie główne w piątkowy wieczór. Jest szybkie, głośne, często lata w kosmos i zakłada strój superbohatera. Po 1989 roku kino amerykańskie stało się w Polsce prawie tak powszechne i oczywiste jak powietrze. Choć wydawałoby się, że znamy je wzdłuż i wszerz — to znacznie ciekawsze i bardziej złożone zjawisko niż ten (niewielki) fragment, który multipleksy serwują nam w formie dodatku do popcornu.

Od 5 do 11 listopada zapraszamy do Wrocławia na jubileuszową, 10. edycję American Film Festival i spotkanie ze znanymi-nieznanymi Stanami Zjednoczonymi. To okazja, żeby zobaczyć kino USA, które wykracza poza mainstream prezentowany w multipleksach. 10. AFF to największe przeboje Festiwalu Sundance, produkcje hollywoodzkie z górnej półki oraz przegląd kanonu amerykańskiego kina niezależnego ostatniej dekady.

W programie między innymi:

★ IRLANDCZYK, reż. Martin Scorsese
★ HISTORIA MAŁŻEŃSKA, reż. Noah Baumbach
★ WAVES, reż. Trey Edward Shults
★ THE LIGHTHOUSE, reż. Robert Eggers
★ UKRYTE ŻYCIE, reż. Terrence Malick
★ JOJO RABBIT, reż. Taika Waititi
★ DWÓCH PAPIEŻY, reż. Fernando Meirelles
★ FORD v FERRARI, reż. James Mangold
★ JUDY, reż. Rupert Goold

... i wiele innych dobroci!

Szczegóły na www.americanfilmfestival.pl.

Dla naszych użytkowników mamy trzy bilety wielokrotne 5+ do wykorzystania podczas tegorocznej edycji festiwalu. Jeśli chcecie mieć szansę na ich zdobycie, udzielcie odpowiedzi na pytanie zamieszczone obok. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy najciekawsze. Bilet trafią w ręce ich autorów. Życzymy powodzenia!
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię