Wojownik
od 16 grudnia 2019 do 29 grudnia 2019 konkurs zakończony
do wygrania: 2 egzemplarze pierwszego sezonu serialu "Wojownik" na DVD.
Pierwszy sezon serialu "Wojownik" jest już dostępny na DVD. Jeśli podobała Wam się ta produkcja lub jeszcze nie mieliście okazji jej zobaczyć, koniecznie zainteresujcie się naszym nowym konkursem. Biorąc w nim udział, macie szansę na zdobycie własnych egzemplarzy serialu. Nagrody trafią do autorów dwóch najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe zamieszczone obok.


Druga połowa XIX wieku. Ah Sahm (Andrew Koji) jest cudownym dzieckiem sztuk walki, który przybywa z Chin do San Francisco, by odszukać swoją zaginioną siostrę XiaoJing. Jeszcze zanim oficjalnie przekroczył granicę Stanów Zjednoczonych wdał się w bójkę w obronie jednego z migrantów, a jego umiejętności zwróciły na niego uwagę szefów przestępczego półświatka chińskiej dzielnicy. Niebawem Ah Sahm zaczyna pracować dla najpotężniejszych ludzi w Chinatown.

Tymczasem oficer Richard Lee (Tom Weston-Jones) dołącza do specjalnego oddziału policji, którego zadaniem jest pilnowanie porządku w chińskiej dzielnicy, a przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom wpływowego biznesmena LymonaMerrweathera (Andre Jacobs). Wkrótce losy tych dwóch splotą się, kiedy w Chinatown wybuchnie krwawa wojna gangów.