Szczygieł
od 12 lutego 2020 do 25 lutego 2020 1582671599000
do wygrania: 2 płyty DVD z filmem "Szczygieł".
Od 12 lutego "Szczygieł" jest dostępny na DVD. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć własne egzemplarze filmu. Jedyne, co musicie zrobić, to udzielić odpowiedzi na pytanie widoczne obok. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy dwie najciekawsze odpowiedzi. Nagrody trafią w ręce ich autorów.


Theo Decker (Oakes Fegley) miał 13 lat gdy ostatni raz widział swoją matkę. Kiedy wspólnie odwiedzali Metropolitalne Muzeum Sztuki w Nowym Jorku doszło w nim do zamachu terrorystycznego. W wyniku wybuchu matka Theo zginęła, on cudem ocalał. Z ruin muzeum wykradł niewielkie, dziwnie fascynujące dzieło. Ulubiony obraz matki, przedstawiający szczygła przykutego łańcuchem do drążka.

Po zamachu Theo zostaje sam. Ojciec dawno go porzucił i nikt nawet nie wie, gdzie obecnie przebywa. Nastolatek trafia pod opiekę Samanty (Nicole Kidman) i Chance’a (Boyd Gaines) Barbourów, rodziców swojego szkolnego kolegi Andy’ego (Ryan Foust). Z czasem chłopak zżywa się z nimi, a jego opiekunowie poważnie rozważają jego adopcję. Niestety, tragiczne wydarzenia to uniemożliwiają. Tak rozpoczyna się dramatyczna podróż Theo od ekskluzywnych apartamentów przy Park Avenue po rozpustę półświatka w Las Vegas. Przez zakurzony labirynt podupadającego nowojorskiego antykwariatu po ciemne zakątki Amsterdamu. Obraz, który początkowo jest dla Theo bezcennym skarbem, z czasem sprowadzi go do podziemia handlarzy sztuką i sprawi, że Theo znajdzie się w samym środku śmiertelnie niebezpiecznego, zaciskającego się kręgu.
pytanie konkursowe

Którą z ról granych przez Nicole Kidman uważasz za najlepszą? Uzasadnij swój wybór.

Uzupełnij pole odpowiedzi

Musisz być zalogowany aby wziąć udział w konkursie