Czarownica 2
od 28 lutego 2020 do 12 marca 2020 konkurs zakończony
do wygrania: 2 płyty DVD z filmem "Czarownica 2".
Druga część "Czarownicy" trafi na DVD i Blu-ray już 3 marca. Wszystkich miłośników tej baśni zapraszamy do udziału w naszym nowym konkursie. Przygotowaliśmy dla Was dwa egzemplarze filmu na DVD. Aby mieć szansę na ich zdobycie, musicie jedynie udzielić odpowiedzi na pytanie widoczne obok. Nagrodzimy autorów najciekawszych zgłoszeń. Życzymy powodzenia!


Zrealizowany w 2014 roku film „Czarownica” przedstawił nieznaną dotąd historię złej wróżki z baśni o Śpiącej Królewnie. Widzowie dowiedzieli się, że Diabolina była kiedyś zakochana w człowieku, który ją zdradził, pozbawił skrzydeł i poprzez to magicznych mocy. W nagrodę zasiadł na tronie Kniei. Pałająca żądzą zemsty Diabolina (Angelina Jolie) rzuciła klątwę na nowo narodzoną królewską córkę Aurorę. Kiedy królewna dorosła, trafiła w sam środek waśni między leśnym królestwem a krainą ludzi. Ostatecznie Aurora zostaje uratowana przez Diabolinę.

Czarownica 2 to dalszy ciąg tej niezwykłej historii Disneya. Po wielu szczęśliwych latach relacja Diaboliny i Aurory zostaje wystawiona na próbę. Zbliżający ślub Aurory i księcia Filipa jest szansą na zjednoczenie pomiędzy Knieją a sąsiednim Królestwem Ulstead. Kiedy wydaje się, że pomiędzy dotąd zwaśnionymi krainami może zapanować pokój, w życiu bohaterek pojawiają się nowi sojusznicy oraz nowe mroczne siły. Czy ich miłość okaże się mocniejsza? Czy będą mogły żyć długo i szczęśliwie?