Doktor Sen
od 24 marca 2020 do 6 kwietnia 2020 konkurs zakończony
do wygrania: 2 płyty DVD z filmem "Doktor Sen".
"Doktor Sen" trafi na DVD i Blu-ray już 25 marca. Dla wszystkich oczekujących na tę premierę przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie zdobyć własne egzemplarze filmu. Szansę na to mają wszystkie osoby, które udzielą odpowiedzi na pytanie zamieszczone obok. Nagrody powędrują w ręce autorów dwóch najciekawszych zgłoszeń. Życzymy powodzenia!


Dan Torrance (Ewan McGregor), który nadal nosi blizny po koszmarze, jaki przeżył jako dziecko w hotelu Panorama, usiłuje znaleźć jakąś namiastkę spokoju. Jednak spokój ten zostaje zakłócony, kiedy Dan spotyka Abrę (Kyliegh Curran), odważną nastolatkę, posiadającą potężny, pozazmysłowy dar znany jako „lśnienie”. Abra, która instynktownie rozpoznała, że Dan przejawia te same zdolności co ona, odszukała go, ponieważ rozpaczliwie potrzebuje pomocy w walce z bezlitosną Rose Kapelusz (Rebecca Ferguson) i jej zwolennikami - kultem o nazwie Prawdziwy Węzeł, którego członkowie żerują na lśnieniu niewinnych, aby zachować nieśmiertelność.

Dan i Abra zawierają nietypowy układ, aby stoczyć brutalną walkę na śmierć i życie z Rose. Niewinność Abry oraz jej bezpretensjonalne podejście do własnego lśnienia skłaniają Dana do użycia własnych mocy z niespotykaną dotąd siłą. Odważa się on powrócić do hotelu Panorama i stawić czoła własnym lękom, ponownie budząc duchy przeszłości.