Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harely Quinn
od 4 maja 2020 do 17 maja 2020 konkurs zakończony
do wygrania: 2 płyty DVD z filmem "Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harely Quinn".
Już 6 maja na DVD i Blu-ray trafią "Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harely Quinn". Wszystkich miłośników zwariowanej pani psycholog zapraszamy do udziału w konkursie, w którym na zwycięzców czekają płyty DVD z filmem. Jeśli chcielibyście dołączyć jej do swojej kolekcji, musicie odpowiedzieć na pytanie zamieszczone obok. Nagrody trafią w ręce autorów dwóch najciekawszych zgłoszeń.


Niedługo po wydarzeniach przedstawionych w „Legionie samobójców” życie Harley Quinn (Margot Robbie) wali się w gruzy. Jej związek z Jokerem się rozpada, a ona sama, po raz pierwszy od dawna, może liczyć tylko na siebie. Pewnej nocy, po hucznej imprezie w klubie Romana Sionisa (Ewan McGregor), Harley postanawia stać się samodzielną. Walkę o emancypację zaczyna od wysadzenia w powietrze fabryki chemikaliów, w której przed laty przysięgała wierność Jokerowi. Wieść o tym, iż Harley jest samotna lotem błyskawicy obiega całe Gotham. A że dziewczyna ma wielu wrogów - z Romanem Sionisem znanym, jako bezwzględny gangster Czarna Maska na czele, jej życie znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie.

Tropem niedawnej ukochanej Jokera ruszają przestępcy i policja, a ona sama rozpaczliwie walczy o przetrwanie. Wkrótce wplątuje się w intrygę, w której centrum znajduje się bezcenny diament, a stawką w niej są nie tylko olbrzymie pieniądze, ale przede wszystkim władza nad Gotham. Nieoczekiwanie Harley musi stać się walczącą ze złem superbohaterką, w czym wspierają ją mścicielka z kuszą znana jako Łowczyni (Mary Elizabeth Winstead), niezłomna policjantka Renee Montoya (Rosie Perez) oraz obdarzona supermocami piosenkarka Dinal Lance znana jako Czarny Kanarek (Jurnee Smollett-Bell). Drużyna, którą Gotham pozna jako Ptaki Nocy, wkracza do gry.