Sekretne życie pisarzy
od 13 sierpnia 2020 do 26 sierpnia 2020 konkurs zakończony
do wygrania: 4 egzemplarze książki "Sekretne życie pisarzy".
Wspólnie z wydawnictwem Albatros zapraszamy Was do udziału w konkursie związanym z powieścią "Sekretne życie pisarzy", która 12 sierpnia trafiła do polskich księgarni. Dla uczestników zabawy mamy 4 egzemplarze książki. Jeśli chcielibyście, aby jeden z nich trafił na Waszą półkę, musicie udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone obok. Nagrodzimy autorów czterech najciekawszych zgłoszeń.

W 1999 roku, opublikowawszy trzy kultowe powieści, sławny autor Nathan Fawles ogłosił koniec pisarskiej kariery i zaszył się w Beaumont, na dzikiej wyspie na Morzu Śródziemnym.

Jesień 2018 roku. Od 20 lat Fawles nie udzielił żadnego wywiadu. Jako że jego książki wciąż przykuwają uwagę czytelników, Mathilde Monney, młoda szwajcarska dziennikarka, zjawia się na wyspie, zdeterminowana, by poznać sekrety pisarza. Tego samego dnia na plaży zostaje znalezione ciało martwej kobiety, a władze otaczają wyspę kordonem.

Tak zaczyna się niebezpieczne starcie twarzą twarz pomiędzy Mathilde i Nathanem, w którym namiętność mierzy się ze strachem, a zawoalowana prawda z wyrachowanym kłamstwem…

Guillaume Musso, autor piętnastu bestsellerów, od dziewięciu lat nie schodzi ze szczytu listy najpopularniejszych francuskich pisarzy. Czytelnicy na całym świecie kupili już 35 milionów egzemplarzy jego książek. Przewrotne historie, które pisze, łączą w sobie elementy powieści obyczajowej i thrillera psychologicznego. I zawsze zaskakują absolutnie nieoczekiwanym finałem.