10-lecie World of Tanks
od 1 września 2020 do 14 września 2020 konkurs zakończony
do wygrania: 1 x zestaw z okazji 10. Rocznicy World of Tanks (o wartości 530 PLN!), dla 4 kolejnych ciekawych odpowiedzi koszulki World of Tanks.

World of Tanks to darmowa gra sieciowa bazująca na historii i czołgach. W tym roku obchodzi 10. rocznicę i w grze pojawiło się dużo nowej zawartości, m.in nowe, polskie czołgi średnie. Dodatkowo, w sierpniu i wrześniu wszyscy zalogowani gracze otrzymają dodatkowe czołgi premium w grze. Wystarczy, że zalogują się do gry w tym czasie, a nowe, wartościowe pojazdy będą czekać w garażu, aby jeździć nimi po polach bitew.

Z okazji świętowania urodzin – zapraszamy do udziału w konkursie – nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.


Dla wszystkich osób mamy prezent – kod zaproszeniowy do gry z dodatkowym czołgiem (sama gra jest darmowa – wystarczy się zarejestrować, pobrać i… grać).

Kod zaproszeniowy:
PLGRAMIWYGRYWAM

Kod należy wpisać w formularzu na stronie www.czolgista.pl. Po kliknięciu stwórz konto, wpisaniu danych, należy kliknąć „Wprowadź swój kod zaproszenia i pojawi się pole, do wpisania kodu”. Do zobaczenia w grze!

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu z gadżetami dla czołgistów:

Nagrody zostaną wysłane w formie kodu do zrealizowania w sklepie Wargaming. Kod pokrywa zarówno wartość nagrody, jak i koszt wysyłki.