Konkurs ASUS - etap II
od 14 września 2020 do 10 października 2020 konkurs zakończony
do wygrania: laptopy ASUS VivoBook oraz ASUS TUF GAMING.
Ruszamy z drugiem etapem naszego konkursu przygotowanego wspólnie z ASUSem, producentem najnowszych modeli laptopów ASUS VivoBook oraz ASUS TUF GAMING! Jeśli jeszcze nie wzięliście udziału w poprzednim etapie, koniecznie zajrzyjcie TUTAJ. Pamiętajcie, że szansę na wygraną mają wyłącznie osoby, które wezmą udział w obu etapach! A jest o co walczyć. Na zwycięzców zabawy czekają dwa modele laptopów ASUS, spersonalizowane unikalnym motywem graficznym przez znanego YouTubera - Czugę! Przykłady jego niesamowitych prac możecie znaleźć na Instagramie.


Tym razem Wasze zadanie polega na wybraniu jednego z modeli laptopów ASUS i uzasadnieniu, dlaczego to właśnie ten model chcielibyście wygrać. Dodatkowo opiszcie krótko, w jaki sposób chcielibyście go spersonalizować z pomocą Czugi.

Spośród osób, które wezmą udział w obu etapach konkursu wyłonimy autorów dwóch najciekawszych zgłoszeń. Każdy z nich otrzyma jeden z nowych modeli laptopów ASUS! Dodatkowo zwycięzcy będą mogli spersonalizować swoje laptopy, umieszczając na nich wybrane przez siebie grafiki wykonane przez znanego YouTubera - Czugę. Ponadto przyznamy 20 nagród dodatkowych w postaci filmów na DVD.

Życzymy powodzenia!