Westworld - sezon 3
od 8 grudnia 2020 do 21 grudnia 2020 konkurs zakończony
do wygrania: 3 egzemplarze trzeciego sezonu serialu "Westworld" na DVD.
Trzeci sezon serialu "Westworld" trafił już na DVD i Blu-ray. Wszystkich miłośników tej produkcji zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Aby mieć szansę na wygraną, musicie jedynie udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone obok. Autorzy trzech najciekawszych zgłoszeń otrzymają własne egzemplarze trzeciego sezonu serialu na DVD.


W sezonie trzecim zjawiają się prawdziwi bogowie… rozzłoszczeni. Androidalnym hostom Westworldu nie wolno było opuszczać parku, ale teraz, pod koniec rozgrywki, są tutaj: w naszym świecie. Dolores (Evan Rachel Wood) poznaje wewnętrzne mechanizmy technokratycznej elity i z zaskoczeniem odkrywa mroczną prawdę, łączącą jej świat ze światem ludzi. Życie Caleba (Aaron Paul), udręczonego weterana próbującego dojść do ładu z samym sobą, zmienia się na zawsze w wyniku pewnego spotkania, a starania Bernarda (Jeffrey Wright) by żyć w spokoju z nową tożsamością są zagrożone. Maeve (Thandie Newton) trafia do nowego świata, gdzie spotyka kilku starych znajomych i poznaje tajemniczą postać, która potrzebuje jej pomocy.

Kilter Films i Bad Robot Productions przedstawiają osiem wciągających odcinków, które zgłębiają kwestie rzeczywistości i wolnej woli. Twórcami serialu są nominowany do Oscara® Jonathan Nolan, reżyser głośnego serialu „Impersonalni” oraz nominowana do dwóch nagród Emmy® Lisa Joy („Tożsamość szpiega”) pełniący także obowiązki producentów wykonawczych i scenarzystów. W trzecim sezonie występują Tessa Thompson, Ed Harris, Vincent Cassel, Rodrigo Santoro i inni.