Wszyscy muszą zginąć
od 10 lutego 2021 do 23 lutego 2021 konkurs zakończony
do wygrania: 10 egzemplarzy książki "Wszyscy muszą zginąć".
Do księgarni trafiła właśnie najnowsza powieść Marcela Mossa - "Wszyscy muszą zginąć". Jeśli ciekawi Was ta pozycja, koniecznie weźcie udział w naszym konkursie. Wszyscy uczestnicy mają szansę na zdobycie własnych egzemplarzy książki. Jedyne, co musicie zrobić, to udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone obok. Nagrodzimy autorów dziesięciu najciekawszych zgłoszeń.

W prestiżowym warszawskim liceum dochodzi do krwawego ataku terrorystycznego. Zamaskowani sprawcy detonują ładunki wybuchowe i strzelają na oślep do przerażonych uczniów i pracowników. Jednym z zamachowców jest Błażej Dragiel, który popełnia samobójstwo na oczach swojej najlepszej przyjaciółki, Kai Almond.

Nikt nie rozumie, dlaczego syn znanego biznesmena i filantropa posunął się do takiego okrucieństwa. Tymczasem w mediach rozpoczyna się nagonka na Kaję. Pod adresem dziewczyny padają oskarżenia o współorganizację zamachu. Zmagająca się z olbrzymim hejtem Kaja, próbuje za wszelką cenę poznać prawdę na temat tragedii i oczyścić się z zarzutów. Wkrótce jednak odkrywa, jak mało wiedziała na temat swojego przyjaciela...

Komu tak bardzo zależy na tym, żeby pogrążyć Kaję? Jaki związek z zamachem ma nacjonalistyczna sekta, do której należy brat Błażeja? I czym jest gra Thunderworld, przez którą Błażej niemal całkowicie wyłączył się z prawdziwego życia?

Za najpotworniejszymi zbrodniami stoi wielka rozpacz.