Koncert Filmharmonia
od 5 października 2024 do 21 października 2024 konkurs zakończony
do wygrania: 3 podwójne zaproszenia na koncert.
Z powodów niezależnych od organizatora konkursu koncert został odwołany.

Groniec, Nykiel, Przybysz, Rogucki, Tyszkowski zaśpiewają już wkrótce na wyjątkowym symfonicznym widowisku pełnym niezapomnianych melodii. Pierwsza trasa koncertowa w Polsce z muzyką serialową łączącą pokolenia na scenach w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku.

Publiczność już niedługo usłyszy muzykę z polskich seriali od lat 60. do współczesnych hitów, w symfonicznych aranżacjach. Na scenie pojawią się wybitni polscy artyści – Katarzyna Groniec, Natalia Nykiel, Natalia Przybysz, Piotr Rogucki i Dawid Tyszkowski oraz goście niespodzianki. W ramach trasy FILMHARMONIA – Mistrzowie Polskiej Muzyki Filmowej, orkiestra symfoniczna pod batutą Grzegorza Urbana zabierze odbiorców w pełną sentymentów i retrospekcji podróż do świata znanego ze szklanego ekranu. Ponadczasowe hity i tematy muzyczne, na których wychowały się pokolenia, będzie można usłyszeć w odświeżonej odsłonie jeszcze w tym roku na trzech koncertach: w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Nie przegap wyjątkowej okazji!

Więcej informacji na stronie: www.film-harmonia.pl

Dla naszych użytkowników mamy po jednym podwójnym zaproszeniu na każdy z trzech koncertów. Aby mieć szansę na ich zdobycie, wystarczy udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe. Bilety powędrują do autorów najciekawszych zgłoszeń.