PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002166}

(Nie)długo i szczęśliwie

Per tutta la vita
5,9 2 224
oceny
5,9 10 1 2224
6,0 3
oceny krytyków
(Nie)długo i szczęśliwie
powrót do forum filmu (Nie)długo i szczęśliwie

Daje do myślenia. Warto zawsze przemyśleć to czy naprawdę chcemy pakować się w małżeństwo/rozwód i dać sobie czas zamiast podejmować decyzję pod wpływem chwili/impulsu. Sara i Vito - najbardziej ich historia mi się podobała.

ocenił(a) film na 6
Morgotheron

Właśnie nie do końca daje do myślenia, ponieważ większość logicznych wniosków jest burzona zakończeniem.

ocenił(a) film na 8
dobrypiatek

Ktore sa burzone?

dobrypiatek

W zakończeniu jest powrót do ich wcześniejszych, pierwszych ślubów - dla mnie wnioski nie są zatem zaburzone

ocenił(a) film na 8
agamariabor

Tez mam wrazenie ze ci ktorzy pisza o zaburzeniach pomysleli ze sluby z zakonczenia to "nowe" sluby :)

ocenił(a) film na 6
z8k

Przyznaję, że nie wychwyciłem tego.

ocenił(a) film na 8
dobrypiatek

Ja byłem wyczulony na to, po poprzednim filmie tych twórców ;). A poznać mogliśmy to po (te 3 rzeczy wychwyciłem):
-fałszywy ksiądz udziela ślubów;
-niestabilna emocjonalnie bohaterka dopiero jest w ciąży;
-jeden z facetów z czworokąta (ten od wspinaczki) ma wąsa niczym czeski piłkarz ;)

ocenił(a) film na 7
z8k

Polecam obejrzeć jeszcze film Niedojrzali. Ten sam scenarzysta, co wiele tłumaczy ;) ja od razu po obejrzeniu zwiastuny sprawdziłam, czy to ten sam reżyser lub scenarzysta

ocenił(a) film na 8
jolik2000

Dziekuje, postaram sie zobaczyc :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones