PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002166}

(Nie)długo i szczęśliwie

Per tutta la vita
5,9 2 224
oceny
5,9 10 1 2224
6,0 3
oceny krytyków
(Nie)długo i szczęśliwie
powrót do forum filmu (Nie)długo i szczęśliwie

Uwielbiam kino włoskiej bo dane mi było mieszkac w rzymie, więc jest to arcyprzyjemne popatrzeć znowu na te uliczki itp. Co do filmu jest jedną rzecz ktra mnie masakrycznie rozpraszała w trakcie oglądania, a mianowicie wiek aktorów. Ok, we Włoszech ludzie pozniej zakładają rodziny niż w Polsce, przed trzydziestką to oni są jeszcze nastolatkami, natomiast w okolicy 35lat juz sie zaczynają ruchy w stronę płodzenia potomstwa. Tutaj aktorzy którzy odgrywają nowożeńców mają po 50 lat! Serio nie było aktorow z przedziału wiekowego 35-40? Naprawde jest cała masa świetnych włoskich aktorow i aktorek którzy by wypadli tutaj wiarygodniej, bo naprawdę w kontekście wieku to tutaj w filmie powinny być poruszone problemy typu in vitro itp bo ci państwo naturalnie to już by mogli mięc problemy z poczęciem. Sam film moim zdaniem spoko ale z ostatnich włoskich hitów to bardziej polecam : Laci (kretyński polski tytuł Wszystko zostaje w rodzinie)

ocenił(a) film na 7
marylka92

Popieram. Trafna uwaga co do wieku aktorów.

ocenił(a) film na 6
marylka92

Właśnie się zastanawiam, czy zaplanować nagrywanie filmu na Canal+?” Już drugi raz podchodzę do tego i nie wiem czy warto. Lacci”z Albą Rohrwacher faktycznie dobry.

ocenił(a) film na 6
chimeryk

Niedawno obejrzałem i nie był taki zły,co do wieku aktorek i aktorów,cóż...mi to jakoś nie przeszkadzało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones