Tears of the Sun

2 godz. 1 min.
7,3 62 628
ocen
7,3 10 62628
13 858
chce zobaczyć
{"rate":3.6666667,"count":3}
{"type":"film","id":37527,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Tears+of+the+Sun-2003-37527/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Łzy słońca
  • Sony_West ocenił(a) ten film na: 4

Czy ktoś może mi wyjaśnić, o co chodzi z tym tytułem? Łzy słońca. Strasznie to ckliwe. Czy to jakaś metafora mówiąca o tym, że Amerykanie płaczą ze wzruszenia perlistymi łzami, za każdym razem, gdy uda im się uratować świat przed komunizmem i zaprowadzić w jakimś kraju demokrację?

• Alex_Tyler ocenił(a) ten film na: 7

Sony_West Haha, komunizm, dobre. Poczytaj trochę o Afryce.

• Sony_West ocenił(a) ten film na: 4

Alex_Tyler Nie skupiaj się na detalach wyjętych z kontekstu. Staraj się zrozumieć ogólny wydźwięk mojej wypowiedzi.

• Alex_Tyler ocenił(a) ten film na: 7

Sony_West Ale to już naprawdę nudne. Pod każdym filmem z udziałem jednostek specjalnych z USA są niemal identyczne tematy np. Snajper, Ocalony itp. Zawsze to ci krwiożerczy Amerykanie atakują biednych Arabów, Murzynów, talibów itp. niszcząc te wspaniałe, bardzo rozwinięte cywilizacje w imię chorej demokracji...

• dderlet9 ocenił(a) ten film na: 8

Sony_West Widzę komentarz sprzed roku ale wczoraj widziałem film i co do tytułu narzuca mi się jedno. Łzy słońca- tak ckliwy tytuł, bo temat ciężki i tragiczny. Swój swego zbija w imię czego, polityki, religii? A najpiękniejsze słońce znajdujące się nad czarnym lądem codziennie ogląda ta tragedię którą człowiek człowiekowi czyni.

• BenMaciag ocenił(a) ten film na: 1

Sony_West Tym bardziej, ze zadnego slonca tam nie bylo...