The Fugitive

2 godz. 7 min.
7,6 126 192
oceny
7,6 10 126192
15 070
chce zobaczyć
7,5 14
ocen krytyków
{"rate":7.5,"count":14}
{"type":"film","id":1233,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Fugitive-1993-1233/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ścigany
  • Porter_5 ocenił(a) ten film na: 9

Takich filmów juz nie robią!!!! Nawet nie przeszkadza ze produkcja ma 19lat. Polecam wszystkim

• Porter_5 Co prawda film leci co jakieś pół roku w tv, ale za każdym razem jest lepszy. Świetny film!

• sugarffree ocenił(a) ten film na: 7

Kobra83 dokladnie takich filmow juz nei ma! i mimo ze film nie lecial tak szybko jak to teraz sie dzieje w naszych filmach to trzymal ciagle w napieciu. MEGA!

• dariusgromnicki ocenił(a) ten film na: 8

Porter_5 Film świetny. Klasyk kina sensacyjnego. Gra Harrisona Forda doskonała. Również podniosłem ocenę o 1 oczko.

• Major_Mandella ocenił(a) ten film na: 9

Porter_5 Ja zrobiłem dzisiaj to samo, po obejrzeniu. Ciekawi mnie dlaczego obecnie się w ten sposób filmów nie kręci.

• Heatseeker ocenił(a) ten film na: 10

Major_Mandella Nie jest łatwo kręcić takie arcydzieła. Mało komu coś takiego wychodzi. Andrew Davisowi wyszło. Myślę że sam reżyser był zdziwiony klasą tego filmu. Ten film całkowicie zmiażdżył to co ten reżyser nakręcił wcześniej, jak i później.

• OmniModo ocenił(a) ten film na: 8

Porter_5 U mnie odwrotnie, za pierwszym razem dałbym 9 , ale przy drugim seansie dostrzegłem za wiele absurdów i dlatego nota 8/10 Ale i tak jest to bardzo dobre kino akcji (co jest zasługą duetu Tommy Lee Jones i Harrison Ford).

• Porter_5 A ja zmniejszyłem z 8 na 6 za antypolski wątek w filmie.

• Porter_5 ocenił(a) ten film na: 9

miotaczplomieni no i widzisz... nie patrzysz perspektywą krytyka filmowego tylko patriotyczna nitką... to jest tak jakbys ocenil obiad na złą ocene bo talerz był w huyyowym kolorze

• Porter_5 Film traktuję jako rozrywkę. Oceniam głównie po odczuciach, jakie wynoszę po jego obejrzeniu. A przez wspomniany antypolski fragment, "Ścigany" wzbudził we mnie odczucia negatywne. Już sam fakt, że ktoś zadał sobie trud, żeby umieścić taki fragment w scenariuszu rozrywkowego filmu, jest ciekawe samo w sobie i odwraca uwagę od rdzenia fabuły "Ściganego".

• 2ck ocenił(a) ten film na: 8

miotaczplomieni Czemu to się obrażać przecież każdy wie że polak polaka za kromkę chleba sprzeda a co dopiero obcego jak mu gruba pajda za handel wisi ja tam podniosłem z 7 na 8 po wczorajszym pokazie i wcale mi nie przeszkadza wątek polski.

• miotaczplomieni Gdzie ty widzisz antypolski wątek. To że tamten handlował dragami? Bo innych negatywów nie widzę

• Porter_5 Ja tam oceniam na 10 :P

• snake_plissken84 ocenił(a) ten film na: 9

Porter_5 A dlaczego ma przeszkadzać? Chyba właśnie im starszy film tym lepszy.