PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1411}

Ślepy tor

The Yards
6,5 4 746
ocen
6,5 10 1 4746
6,3 3
oceny krytyków
Ślepy tor
powrót do forum filmu Ślepy tor

moim zdaniem żona Franka.

Nie dość, że sprawiała wrażenie wrednej, zarozumiałej i wszystko wiedzącej baby (krzywo się
patrzyła na narzeczonego swojej córki, chociaż nie miała pojęcia, czym on się zajmuje; poleciała
na ustawionego faceta z wielkim domem). A najgorsze było to jak pocieszała swoją siostrę
(matkę Leo), a jednocześnie sama podjudzała Franka, aby się nim "zajął". Jak to ma być
żona/siostra to ja dziękuję. A najlepsze jest to, że jej i tak się wszystko upiekło.

Matka Leo wpadła w stan przedzawałowy
Mąż poszedł siedzieć
Córka zginęła
Leo nie dowiedział się, że ona również podpuszczała na niego swojego męża

A na nią nikt nic nie miał i dalej pewnie udaje, że wszystko jest ok. W oczach swojej siostry i Leo
uchodzi za porządną i troskliwą kobietę. W dodatku sama przejmie cały majątek po swoim mężu, który poszedł siedzieć na zapewne grube lata.

Tacy ludzie są jeszcze gorsi niż tak Willie, bo wszystko uchodzi im na sucho, a są najbardziej
toksycznymi ludźmi na jakich można trafić...

ocenił(a) film na 8
slawmm

W sumie masz rację, nie zwróciłem na nią uwagę. Bo cały czas czekałem, co zrobi Willi. Wiedział o wszystkim, siedział cicho w czasie rozmów z ojcem i liczył na lojalność Leo, którego w to wciągną.
Film podobny do Ściganego i naszej Drogówki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones