PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34889}

Ślicznotka z Memphis

Memphis Belle
7,6 6 909
ocen
7,6 10 1 6909
Ślicznotka z Memphis
powrót do forum filmu Ślicznotka z Memphis

dalem 1 bo to kino familijne reklamowane jako dramat wjenny

Volturnus

Może znawca poda dla przykładu, jakie filmy wojenne są dobre, bo z takim poglądem nawet nie da się nawet dyskutować.

bazant57

Jako znawca powiem ci ze kazdy ma inny gust.

ocenił(a) film na 8
Volturnus

Po poziomie twojej argumentacji (a raczej jej braku) widać, że nie można od ciebie zbyt wiele wymagać. Ludzie dzielą się na tych posiadających gusta i guściki. Ty zaliczasz się do tej drugiej grupy.

TAS1985i

po pierwsze: z gustami i upodobaniami sie nie dyskutuje
po drugie: do jakiej grupy zaliczasz np cyganow i muzynow?

ocenił(a) film na 8
Volturnus

Do wyższej niż ciebie ograniczony rasisto.

TAS1985i

z nas dwóch to ty segregujesz ludzi podłóg własnego widzimisie. lepiej juz sie nie ośmieszaj bo twoje wpisy ani z argumentacja ani z logika nie maja nic wspólnego. następnym razem jak nie będziesz mógł znieść innych upodobań jak twoje policz do dziesięciu i daj se siana, zamiast pisać pseudointelektualne opinie o innych na poziomie gimnazjalisty.

ocenił(a) film na 8
Volturnus

Ty sobie koleś jaja robisz czy piszesz serio? To nie ja robię błędy ortograficzne, nie ja nie podaję nawet najprostszego argumentu na poparcie swojej opinii, nie ja przejawiam rasistowskie poglądy.
Twoje komenatrze są na poziomie dziecka z pierwszej klasy podstawówki - "bzdet, nie podobał mi się" i zero jakiegokolwiek argumentu. Tylko niewydarzeni intelektualnie tak piszą.
Film nie podobał ci się zapewne dlatego, że nie potrafiłeś go zrozumieć. To przemawia na plus dla tego filmu.

A teraz wybacz, ale na tym zakończę naszą dyskusję, bo żal mi czasu na dyskusję z jednokomórkowcami.

TAS1985i

startuj w olimpiadzie polonistycznej
a swoich upodoban nie musze nikomu tlumaczyc ani argumentowac

ocenił(a) film na 8
Volturnus

Jeżeli wypowiadasz się na forum to raczej z czystej grzeczności teza ta powinna zostać poparta argumentami ;)

Volturnus

nikt ci nie powiedział że nie należy pisać głupot w internecie???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones