PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34889}

Ślicznotka z Memphis

Memphis Belle
7,6 6 909
ocen
7,6 10 1 6909
Ślicznotka z Memphis
powrót do forum filmu Ślicznotka z Memphis

groza

ocenił(a) film na 10

byłam przerażona gdy oglądałam ten film a niby nie jest to horror ani "nic takiego", ale gdy zobaczyłam tych młodych ludz przerażonych ale jednocześnie walczących to .........piorunujące wrarzenie

użytkownik usunięty
Padme

przyznam .. od wczoraj ogladam ten film 3 raz a znam go przeciez juz dobrze, jest niesamowity ....

witam...bardzo sie ciesze ze ci sie podobal...jest naprawde niezly...pozdrawim goraca fanke jednego z najlepszych filmow jakie widzalem...



d1314@poczta.fm

ocenił(a) film na 9
Padme

Chciałbym szanownej "redaktorce" tego posta zwrócić małą uwagę ... "a niby nie jest to horror ani "nic takiego" - Chciałbym to sprostować! To nie jest horror w żadnej mierze!!! Nie można tego filmu przyporządkować do takiego gatunku, ponieważ jest to TYPOWY FILM WOJENNY! Młodzi ludzie to się zgadza, ale młodzi przerażeni ludzie i jednocześnie walczących - to zdanie mnie rozbroiło :D Co niby takiego mają robić młodzi ludzie "rzuceni" w wir działań wojennych, którzy mają misję do wykonania i nie mogą się z tej misji wycofać ??? Zapewniam autorkę tego postu, że (chociaż uwielbiam ten film) to i tak przedstawione w nim wydarzenia nie były nawet w 1/10 tak "okropne" i przerażające niż w rzeczywistości! Tego nie można sobie wyobrazić co oni wtedy przeżywali - to już nie był "horror" raczej "dzień zagłady" - kiedy misja trwała kilkanaście godzin i przez kilkanaście godzin Ci ludzie cierpieli: nie tylko fizycznie, ale psychicznie! Strach, który jest gorszy od wroga strzelającego do tych ludzi - to trzeba samemu doświadczyć! (ja oczywiście nigdy tego nie przeżyłem, ale słuchałem opowiadań człowieka, który był pilotem w czasie II Wojny Światowej na podobnych bombowcach - WSTRZĄSAJĄCE!) pozdrawiam

pendrago

oj pendrago szukasz dziury w calym fakt dziewczyna zle napisala(pewno wciaz podniecona filmem) a co do filmu to wywarl na mnie ogromne wrazenie i obok szyfrów wojny jest moim ulubionym filmem wojennym

ocenił(a) film na 7
xpand

Bosh! "Szyfry Wojny" to strzelanka, nieudolnie próbująca udawać film wojenny...

użytkownik usunięty
dragonfly

Szyfry Wojny... troszkę Rambo zalatują... mało realizmu... ale ogląda się ok ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones