PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34889}

Ślicznotka z Memphis

Memphis Belle
7,6 6 909
ocen
7,6 10 1 6909
Ślicznotka z Memphis
powrót do forum filmu Ślicznotka z Memphis

Wczoraj ogladałem znowu i bardzo słabo ten film wypadł po dlugiej przerwie poprzednio widiałem go jakies 10-15lat temu.

Dziś po obejrzeniu, miałem wrażenie że ten film był w połowie pusty ;p dopiero się zaczął a już sie skończył :P

Bardzo prostoliniowa fabuła jest największym minusem, takim samym jak P-40 udające niemieckie BF-109 ;p

ocenił(a) film na 9
Radace

ale jaka miała być fabuła? Dosyć mam już "konfliktów postaci" - są prawie w każdym filmie. To był wojenny film pokazujący w fabularnej formie co ci faceci tam przeżywali i to jest pokazane świetnie! Skomplikowanej fabuły szukaj w innych filmach, niech chociaż kilka pokaże realia wojny bez jakichś romansów i innych pierdół, masz Pearl Harbour, a Ślicznatkę daj oglądać innym

ocenił(a) film na 9
Bill_Sherman

dokładnie, jest tak mało takich filmów że im mniej filozofowania i złamanych serc tym lepiej

ocenił(a) film na 10
ivec1

Popieram! Żadnego pitolenia o miłości tylko film o życiu i służbie lotników! Super film!

Radace

'dopóki nie wszedłem do internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów' (St. Lem). od siebie dodam: PRZEMĄDRZAŁYCH IDIOTÓW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones