Hustlers

1 godz. 47 min.
6,3 24 146
ocen
6,3 10 24146
9 064
chce zobaczyć
6,4 17
ocen krytyków
{"rate":6.4117646,"count":17}
{"type":"film","id":829338,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hustlers-2019-829338/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ślicznotki
  • Bardzo średni chociaż jako niewymagająca rozrywka daje radę. Jennifer Lopez gra Jennifer Lopez - ludzie którzy się nią tak zachwycali chyba nie wiedzą czym jest aktorstwo. Ilość naturalnych futer jakie nosi ona w filmie jest obrzydliwa i odpychająca. Scena gdzie Ramona w prezencie świątecznym daje głównej bohaterce futro a ta po prostu rozpływa się ze szczęścia że ma tak cudowną i szczodrą przyjaciółkę sprawia że miałam ochotę w coś walnąć...Dno i wodorosty.

• Soowka_Ninja ocenił(a) ten film na: 5

whitestripes_333 Miałam to samo wrażenie. Naprawdę aż dziw bierze, że w dzisiejszych czasach noszenie naturalnych futer jest gloryfikowane, a dostanie w prezencie naturalnego futra z szynszyli szczytem szczęścia. I to jeszcze w filmie, który ma pewne lewicowe ambicje - Ramona w kilku momentach wygłasza monologi o tym, ze typy z Wall Street same sobie zasłużyły na wszystko co ich spotyka. Dla mnie to hipokryzja. Cięzko mi się było utożsamiać z głównymi bohaterkami, które były tak puste, że ich jedyną ambicją było kupno naturalnego futra i torebki od LV.