PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509758}
4,1 35 955
ocen
4,1 10 1 35955
3,4 10
ocen krytyków
Śluby panieńskie
powrót do forum filmu Śluby panieńskie
ocenił(a) film na 7
bartekmorek1983

Zgadzam się:) Jeśli chodzi o Stuhra, to czasem aż żal mi jego talentu. Facet jest zajebiście zdolny (czyżby geny po ojcu?), a w sumie nigdy nie trafiła mu się dobra produkcja, która umiałby to podkreślić. Oglądając polskie filmy, obawiam się czy przypadkiem jego talent się nie zmarnuje...

ocenił(a) film na 8
bartekmorek1983

oczywiście że Stuhr ...jak zwykle rewelacyjny -wybrałam się na ten film ze względu na niego i nie żałuję !! :D

użytkownik usunięty
Bilioner

Stuhr jest bardzo dobry w rolach komediowych - w końcu to kabareciarz, i to dobry.

bartekmorek1983

a ja mam dylemat...generalnie trudno porównywac niektóre postaci. w filmie najwięcej było Stuhra, Więckiewicza i Żmudy - myślę, że wszyscy wypadli dobrze. Najśmieszniejszą postacią był jednak Szyc, choc jego kwestie raczej nie były zbyt rozbudowane, ale ta mina - bezcenna :)) Szkoda, że nie dali się bardziej rozwinąć Ani Cieślak.

ocenił(a) film na 4
bartekmorek1983

Żmuda.
Bo niczego się po niej nie spodziewałem a gra świetnie. Co za dykcja!
Anna Cieślak, zazwyczaj wiodąca w tej dziedzinie prym, tu z rolą praktycznie niemą. Co za strata.

bartekmorek1983

Napisy końcowe

ocenił(a) film na 3
bartekmorek1983

Na mnie wrażenie zrobiła Żmuda Trzebiatowska. Ale to nie aktorzy zepsuli ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones