PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465839}

Śmierć nadejdzie dziś

Happy Death Day
6,3 49 454
oceny
6,3 10 1 49454
5,2 21
ocen krytyków
Śmierć nadejdzie dziś
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie dziś

Witam, film z pewnością obejrzę. Chcę tylko wiedzieć jedno. Czy zakończenie jest warte obejrzenia? Chodzi mi (nie chcę spojleru, tylko odpowiedź tak, lub nie) czy zakończenie jest typowe dla takich średnich horrorów. W sensie happy end(niby) i nagle bum, jednak morderca to przeżywa i zabija bohatera? Pytam, bo jeśli tak ma wyglądać zakończenie, to ja podziękuję bo to już jest tak oklepany temat. Jak widzę tego typu żałosne zakończenia, to mimo iż cały film może być ciekawy to nagle czuję niedosyt. Może to było dobre ale w starych filmach, gdzie dopiero taki finał wprowadzano. W nowych produkcjach to nie ma sensu.

pablos17

Szybka odpowiedz: nie.

cumartesi

No i taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje.

ocenił(a) film na 6
cumartesi

ale film jest fajny ;)

ocenił(a) film na 8
pablos17

Szybka odpowiedź tak :)

ocenił(a) film na 9
pablos17

Zakończenie jest bardzo dobre i idealnie skrojone.

ocenił(a) film na 4
Kierokat

Ty chyba kpisz...

ocenił(a) film na 9
Bokciu

Prędzej scenarzyści, bo to pastisz, a zakończenie jest prześmiewcze tak jak i motyw mordercy, więc jak dla mnie jest bardzo dobre.

ocenił(a) film na 4
Kierokat

No niestety - to nie jest typowy pastisz.

ocenił(a) film na 6
pablos17

Nie oglądam za często thrillerow, więc może moja opinia nie jest super cenna, ale powiem ci, że też bałam się, że zaraz morderca okaże się jeszcze kimś innym i w ostatniej scenie znów go zobaczymy. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Ktoś, kto częściej ogląda takie filmy pewnie już wie jakich postaci wypatrywac, ale dla laika jak ja była to całkiem przyjemna niespodzianka i film miło mnie zaskoczył.

KamishaElaine

Zakończenie dosyć przewidywalne, ale mogliby chociaż postarać się o jakiekolwiek wyjaśnienie dlaczego bohaterka przeżywała ten sam dzień na okrągło. Jakaś spadająca gwiazda, czy piorun nawet ;).

ocenił(a) film na 9
pablos17

Zacznijmy od tego, że ten film nie jest horrorem i zaliczenie go do tego gatunku jest chyba jedną z największych pomyłek tego roku. A zakończenie, odpowiedź na twoje pytanie: Nie :)

Nivar_One

dajesz 9 i twierdzisz, że zakończenie nie jest warte obejrzenia? No to coś tu grubi nie gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones