PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93252}

Śmierć zniosła jajo

La morte ha fatto l'uovo
5,3 150
ocen
5,3 10 1 150

Śmierć zniosła jajo
powrót do forum filmu Śmierć zniosła jajo

Zawod totalny

ocenił(a) film na 4

Najgorszy giallo jaki dotad widzialem. Zero fabuly i ogolny brak sensu. Do tego marksistowskie przeslanie wali widza po mordzie. Szkoda czasu na takie cos. Lepiej zobaczyc porzadne gialli Dario Argento albo Lucio Fulciego.

ozzy_tom

przed chwilą obejrzałem "Django kill... if you live shoot" w reżyserii Questi'ego i z ciekawości postanowiłem sprawdzić inne filmu tego pana, widze że jednak zgodnie z moimi oczekiwaniami jego głęboko skrywany talent reżyserski się nie ujawnił ;)... szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy widziałem film gdzie reżyser potrafił popsuć tak dobrą i ciekawą historie

ozzy_tom

swoją drogą ta lista to od Ciebie?
http://rateyourmusic.com/list/ozzy_tom/the_best_poliziotteschi__and_other_italia n_crime_movies_/

jeśli tak to wielkie dzięki, robiąc research Poliziotteschi bardzo mi pomogła w wybieraniu tytułów które niedługo będę oglądał, jeśli faktycznie "Uomini si nasce poliziotti si muore" jest lepsze niż "Cani Arrabbiatti" to będzie mega jazda, film Bavy należy do moich ulubionych, pozdrawiam!

ocenił(a) film na 4
dansol20

Tak, to moja lista. Mam w planach obejrzec wiecej poliziotteschi i dodac do listy wiecej filmow. Ale ostatnio ogladalem wiecej gialli.

ozzy_tom

ja dopiero teraz robie Poliziotteschi, giallo mam już sporo tytułów obejrzanych ale i tak jeszcze też drugie tyle przede mną... dzięki za zapro, chętnie podpatrze jakieś ciekawe filmy do obejrzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones