PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37867}

Śmiertelna gra

Gale Force
4,4 163
oceny
4,4 10 1 163
Śmiertelna gra
powrót do forum filmu Śmiertelna gra

ten film to kicha

użytkownik usunięty

mowie obejze bo nudno , bo cos w stylu my little eye jak mi ktos to przedstawil i co mnie czekalo? rozczarowanie jedno wielkie rozczarowanie.jeden strzal z granatnika powoduje wysadzenie w powietrze calej wioska a potem po strzalach z tej samej broni robia sie tylko male chmurki dymu i nawet dzior w ziemi nie ma. ogolnie filmik zly nie jest ale w mojej 5 stopniowej skali dostaje 2 (gdzie 1 to zaluje ze poswiecilem temu czas a 3 wywalic po obejrzeniu) :). tan odbiegajac od tematu widzialem juz leprze filmy od My little eye ele podobal mi sie on bardziej od gala force.
----------bez urazy dla nikogo a zwlaszcza dystrybutorow i producentow chodz nie zmienia to faktu ze mogli by sie postarac bardziej----------------

Sceny akcji w tym filmie są denne , film jak z początku lat 90-tych.

ocenił(a) film na 2
Tamburynek

Tylko że filmy akcji z lat 90 przynajmniej miały jakiś sens i były porządnie zrobione. A to, to jest jakieś badziewie, które i w tamtych czasach wyglądało by śmiesznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones