PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844004}
6,9 3 694
oceny
6,9 10 1 3694
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka
powrót do forum filmu Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

Czy się przyjmie?

ocenił(a) film na 7

Motyw z jabłkiem, które zamienia się w buty trochę zbił mnie z tropu xD animacja jest przyjemna dla oka - w sumie ciekawe czy taka pokręcona (i nawet śmieszna) historia się przyjmie?

xKruffka

Wśród dzieciakow się przyjmie

ocenił(a) film na 8
xKruffka

Zauważyłem, że jest taka moda na "odświeżanie" klasycznych bajkowych tytułów. Nie każdy odgrzany kotlet się przyjmuje ale czasami twórcy mają kilka fajnych pomysłów i wychodzi z tego całkiem ciekawa i na swój sposób oryginalna historia. Jak jest z tą bajką - jeszcze nie wiem :P, dopiero dałem się namówić na seans

mikuls

Jako dobra ciocia zabieram dzieciaki do kina na mądre bajki. Ta zdecydowanie do takich należy. Dzieciaki zachwycone co już jest chyba najlepszą reko :)

jestesmynawczasach

Swoją drogą, bardzo niestandardowe, ale zdecydowanie na czasie podejście do bajki. Myślę, że to, że nawet taka Śnieżka miała swoje wady (choć wersja korpulentnej Śnieżki była dla mnie urocza;) to też dzieciakom dało do myślenia, że skoro nawet ona miala wady to co tam ja się będę przejmować ;)

ocenił(a) film na 8
jestesmynawczasach

Ten zabieg kojarzy mi się z tymi lalkami, które miały więcej ciałka i kształtami odbiegały od klasycznych idealnych barbie. Śnieżka okazała się bardzo ciekawa i nawet trochę się pośmiałem, powinni robić więcej takich bajek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones