PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229929}

Śnieżne anioły

Snow Angels
6,3 2 198
ocen
6,3 10 1 2198
Śnieżne anioły
powrót do forum filmu Śnieżne anioły

No przepraszam, jest rok 1974 a Annie dzwoni z komórki z klapką do domu Barb. Albo ten
monitor w kuchni w domu Arthura.... Oprócz tych potknięć film dobry, acz mogłoby być lepiej,
gdyby skonsultowali się chociaż z wikipedią.

pensivelane

Mam wrażenie,że akcja filmu nie rozgrywa się w latach 70. Pomijając wymienione przez ciebie szczegóły, zwróciłam uwagę na dwie rzeczy: orkiestra wykonuje piosenkę Petera Gabriela Sledgehammer pochodzącą z 1986 roku, a w scenie z córką Glenn wspomina film Top Gun także z 86 roku. W pewnej scenie pojawia się całkiem nowoczesny telewizor i samochody nie wyglądają na te z lat 70. Ja także zwracam w filmach uwagę na takie rzeczy, więc wydaje mi się, że akcję filmu uwspółcześniono. Natomiast akcja literackiego pierwowzoru rozgrywa się rzeczywiście w 1974.

pensivelane

To błąd w opisie. Autor opisu nie zapoznał się wystarczająco z filmem. Prawdopodobnie zaczerpnął to z literackiego pierwowzoru o którym wspomina user powyżej.

ocenił(a) film na 7
KLAssurbanipal

opis jest spie.....ny, w dodatku ujawnia treść filmu tak jak tenw programie telewizyjnym. przeczytałem o zabójstwie, oglądam, oglądam a ono dopiero na końcu, na początku nie było pewne że chodzi o nią

jarek_celinski

No fakt, ten pierwszy opis za bardzo zdradza treść filmu, bo właściwie do końca nie wiadomo nic o żadnym zabójstwie. Powinni go usunąć albo poprawić.

pensivelane

Całe szczęście, że ja takich rzeczy nie zauważam, dzięki temu przyjemniej mi się ogląda wiele filmów, bo przecież w niejednym pojawiają się takie czy inne błędy:) A tu być może rzeczywiście akcja książki rozgrywa się w latach 70., a filmu trochę później (w 90?).

pensivelane

o człowieku....lata 70?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones