PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97359}

Świąteczna historia

The Christmas Shoes
7,0 2 247
ocen
7,0 10 1 2247
Świąteczna historia
powrót do forum filmu Świąteczna historia

Film był wzruszający, bardzo mi się podobał,
podobała mi się również piosenka
Newsong - ''The Christmas Shoes''

Pozdrawiam

_____ReVolution_____

Nie oglądałam go od początku ale widziałam ten moment jak chłopiec rozpaczliwie szukał butów dla chorej mamy.Patrzyłam w ekran telewizora i łzy same spływały mi po policzkach...

ocenił(a) film na 10
Vampire_D

Ja również nie oglądałam od początku ale łzy się cisnęły...
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
_____ReVolution_____

ja równiez, robłam wszystko żeby powstrzymac się od płaczu, ale łzy same leciały...uswiadomiłam sobie jak ważne są świeta, jak ważny jest każdy dzien z bliskimi...jak ważna jest miłość, a nie ciągły wyscig szczurów za czymś materialnym i niestałym....życie przemija bardzo szybko...więc spieszmy kochać ludzi, tak szybko odchodzą. ;(

grzybolec

ja jak zaczełam płakać to nie mogłam sie ogarnąć.. wyszłam do łazienki i przez 10 minut nie mogłam sie opanować. jak wróciłam do pokoju to tylko spojżałam w ekran i zaczęło się od nowa... chyba na żadnym filmie tak nie płakałam ;(

ocenił(a) film na 10
cello_girl

To był bardzo mądry a zarazem poruszający film, uświadamiający jak ważni są dla Nas bliscy.
Teraz jeszcze czekam z niecierpliwością na równie wspaniały i poruszający film pt. ''Psim Tropem Do Domu'' będzie on 27 grudnia na TVN'ie o 15:15
gorąco polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones