film

Świąteczna randka

A Christmas Wedding Date
2012
1h 30m
5,1 2 776
ocen
5,1 10 1 2776
Po dziesięciu latach nieobecności Rebecca wraca do rodzinnego miasteczka na ślub przyjaciółki z liceum. Powracają wspomnienia, na nowo odżywają stare animozje, budzą się... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Świąteczna randka zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Po dziesięciu latach nieobecności Rebecca wraca do rodzinnego miasteczka na ślub przyjaciółki z liceum. Powracają wspomnienia, na nowo odżywają stare animozje, budzą się dawno uśpione uczucia. Rebecca jest szczęśliwa, że ta wizyta potrwa tylko jeden dzień – a potem będzie mogła wrócić do swojego wielkomiejskiego życia. Jednak kiedy budziPo dziesięciu latach nieobecności Rebecca wraca do rodzinnego miasteczka na ślub przyjaciółki z liceum. Powracają wspomnienia, na nowo odżywają stare animozje, budzą się dawno uśpione uczucia. Rebecca jest szczęśliwa, że ta wizyta potrwa tylko jeden dzień – a potem będzie mogła wrócić do swojego wielkomiejskiego życia. Jednak kiedy budzi się następnego ranka z radosną myślą o wyjeździe – okazuje się, że dziś jest… wczoraj. Czas się zapętlił – dziewczyna musi przeżyć ten sam dzień jeszcze i jeszcze raz. Początkowo jest wściekła, potem znudzona – ale z czasem zaczyna dostrzegać możliwości płynące z kolejnych darowanych jej „powtórek”. Ma czas, żeby odbudować więzi z matką, o której przez ostatnie lata właściwie zapomniała. Uczy się odpoczywać i akceptować rzeczy, na które nie ma wpływu. Przygląda się swojej miłości z lat szkolnych – która być może wcale nie należy do przeszłości…

na podstawie
Jeffrey Schenck (materiały do scenariusza, historia) / Peter Sullivan (materiały do scenariusza, historia)
studio
ARO Entertainment / Synthetic Filmwerx
tytuł oryg.
A Christmas Wedding Date
inne tytuły
A Christmas Wedding (tytuł roboczy) USA
więcej
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

bardzo przewidywalny

ocenił(a) film na 5

... ale lubię historyjki z pętlą czasową :) Ten Was niczym nie zaskoczy; to film idealny na niedzielny
poranek w piżamie

Jeżeli ktoś widział dzień świstaka lub 12:01, to już wie jak główna bohaterka będzie spędzać święta. Jest parę zabawnych scen ale nie robią one szału. Taki sobie średni film na jednorazowe zobaczenie - chociaż jak ktoś pominie ten film to za dużo nie straci.

komedyjka romantyczna zrobiona bez polotu i trochę "po łebkach". Główna bohaterka mało przekonywująca, jakby została zmuszona do zagrania w tym filmie.
Film typu: zobaczyć i zapomnieć. Albo najlepiej od razu zapomnieć.

Podróba

ocenił(a) film na 5
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Wieczność u żłóbka

użytkownik usunięty

Bóg po to posłał Jezusa, żeby było co świętować, a ludzie cieszyli się świątecznymi wyprzedażami. Rebecca ma to gdzieś, za co trafia do wigilijnego piekła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones