film

Świąteczna swatka

Matchmaker Santa
2012
1h 15m
5,6 342
oceny
5,6 10 1 342
Będąc dziewczynką Melanie Hogan (Lacey Chabert) marzyła aby tak jak jej rodzice odnaleźć prawdziwą miłość. Teraz, kiedy jest już dojrzałą kobietą, Melanie prowadzi własną... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Świąteczna swatka zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Będąc dziewczynką Melanie Hogan (Lacey Chabert) marzyła aby tak jak jej rodzice odnaleźć prawdziwą miłość. Teraz, kiedy jest już dojrzałą kobietą, Melanie prowadzi własną piekarnię i spotyka się z przystojnym Justinem (Thad Luckinbill). Mężczyzna chce przedstawić dziewczynę matce, więc zaprasza ją do swojego domu nad jeziorem. PewneBędąc dziewczynką Melanie Hogan (Lacey Chabert) marzyła aby tak jak jej rodzice odnaleźć prawdziwą miłość. Teraz, kiedy jest już dojrzałą kobietą, Melanie prowadzi własną piekarnię i spotyka się z przystojnym Justinem (Thad Luckinbill). Mężczyzna chce przedstawić dziewczynę matce, więc zaprasza ją do swojego domu nad jeziorem. Pewne wydarzenia sprawiają jednak, że Melanie zaczyna spędzać więcej czasu z asystentem Justina, Deanem (Adam Mayfield), który skrycie się w niej podkochuje.

studio
PixL Entertainment (przedstawia) / Larry Levinson Productions (współudział) / Mediapool Production
tytuł oryg.
Matchmaker Santa
inne tytuły
A Christmas Song Wielka Brytania
więcej
Film kręcono w Big Bear Lake (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Film jest uroczy

ocenił(a) film na 8

Piękny, uroczy film, z wątkami humorystycznymi, z fajnymi aktorami. Właśnie tego oczekuję od filmów w tym gatunku. Robi się ciepło na sercu. Polecam!

jw. bo bym chciała zobaczyć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones