film

Święta Angeli

Angela's Christmas
2017
30m
6,5 2 089
ocen
6,5 10 1 2089
Wigilijna wizyta w kościele podsuwa młodej Angeli niezwykły pomysł. Zobacz pełny opis
Święta Angeli zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Wzruszająca, pełna ciepłego humoru i skłaniająca do refleksji opowieść o sile rodziny oraz o niewinnym pragnieniu małej dziewczynki, by wszyscy mogli spędzić Boże Narodzenie w ciepłym, bezpiecznym domu, otoczeni miłością najbliższych. Film na podstawie uwielbianej przez dzieci książki Franka McCourta (zdobywcy nagrody Pulitzera za wspomnienia wydane pod tytułem "Popiół i żar: Wspomnienie").

na podstawie
Frank McCourt (książka)
studio
Brown Bag Films
tytuł oryg.
Angela's Christmas
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Na takich bajkach chcę wychowywać swoje dzieci. Oparta na cudownych emocjach, przepełniona ciepłem, spokojna i ładnie narysowana.
Nie rozumiem zupełnie dość niskiej oceny i tak mało zainteresowania. Dla mnie zdecydowanie jedna z najlepszych pozycji na Netflix, oglądałem z córeczką kilkukrotnie.
Teraz niestety takich...

więcej

Moja 70 letnia mama była zachwycona... Owszem, przekaz poniekąd wartościowy. Ale cała przypowieść jest dosyć nierówna i zrealizowana tak sobie. "Na raz" albo w ogóle wiele nie stracicie.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Wigilijna wizyta w kościele podsuwa młodej Angeli niezwykły pomysł. Zobacz podnoszącą na duchu opowieść opartą na opowiadaniu autorstwa Franka McCourta.

bo chciała go ogrzać. Zimą jest zimno, goły Jezusek leżący w kościele w szopce na sianku, to widok dość przerażający dla małej Angeli. Wzięła więc sprawy w swoje ręce i chciała dobrze. Dosyć zabawna, ale i pouczająca historyjka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones