PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10833}

Święty z fortu Waszyngtona

The Saint of Fort Washington
7,7 4 919
ocen
7,7 10 1 4919
7,5 4
oceny krytyków
Święty z fortu Waszyngtona
powrót do forum filmu Święty z fortu Waszyngtona

Komentarze jakby jakies orcydzieło a tak naprawde to tylko dobrze zrobiony film o życiu. Do obejrzenia w niedzielne popołudnie i tyle...

Porter_5

Chciałem napisać więcej ale jak zobaczyłem jakie filmy oceniasz mianem arcydzieła to przeszla mi ochota do dyskusji

ocenił(a) film na 7
HRA

Tak patrze na Twoje gusta i naprawde współczuje dzieciom jeśli je masz. Po ocenach gatunków filmów na Twoim profilu stwierdzam że albo żyjesz w bardzo mrocznym świecie i nie do końca jesteś szcześliwa albo przeżyłaś jakieś nieszczeście. Po drugie jeśli ja nie lubie np. filmów Gangsterskich a ktoś lubi to nie wbijam mu etykietki "pustak" za to ze lubi coś do czego ja mam odraze. Byłoby to chore. Dla mnie własnie wtedy warto przejsc do rozmowy, można sie dowiedzieć rzeczy których sam nie dostrzegłem w tym gatunku a co przez to idzie nie akceptuje go. Tyle z mojej strony.

Porter_5

No już cichutko

ocenił(a) film na 10
Porter_5

Skoro u Ciebie Hancock i Transformersy mają po 10/10 to ocenę Świętemu wystawiałeś chyba po pijaku...

ocenił(a) film na 7
Ziron

gościu nie myl gatunków filmów!!! Całkiem inne spojrzenie na relaks przed TV! To jest tak jabyś porównał wypoczynek z żoną i dziećmi nad morzem a delegacje z kolegami z pracy. To że ktoś lubi przebywać z kolegami z pracy nie znaczy ze nie kocha żony. To samo sie tyczy filmografii. Jak jesteś taki ograniczony proponuje zmienić portal np na Lego.pl albo Pełzaki.com
Pozdrawiam

Porter_5

Ziron nie mylił gatunków filmowych. Pisał o filmach dla dzieci

ocenił(a) film na 10
Porter_5

Ja przy ocenie nie kieruję się gatunkiem filmu, staram się zwrócić uwagę na grę aktorów, scenografię i fabułę bez względu na gatunek. Idąc dalej Twoim tokiem myślenia - Hancock to według filmwebu film akcji i na pewno w tej kategorii na 10 nie zasługuje.

ocenił(a) film na 7
Ziron

a czy ja pracuje dla filmwebu? czy ktoś mi narzuca gatunki na daną produkcje. Nie! Jestem czlowiekiem i mam prawo sam po seansie wywnioskować co tak naprawde obejrzałem. A po HAncocku spodziewalem sie lekkiego smiesznego żwawego filmu z dobrym aktorstwem Willa. Ja nie zawiodłem się na niczym. Ale nie jest powiedziane że: "że jak mi smakują lody waniliowe to znaczy że są dobre" i że jak lubisz grać w hokeja to jest fo fajny sport" rozumiesz aluzje?? dziekuje

ocenił(a) film na 10
Porter_5

Nie zmienia to faktu że masz gimnazjalny gust filmowy

ocenił(a) film na 7
Ziron

nawet jesli? meczy cie to? czy to jest karalne? czy czujesz sie przez to urażony? mozna Ci jakos pomóc?

ocenił(a) film na 10
Porter_5

Męczyć, nie męczy. Ale delikatnie wkurza :) Porter, sarkazm level up!

ocenił(a) film na 9
Porter_5

Jejku kolo nie ośmeiszaj sie hahahah :) nie moge z ciebie widać, ze dzisiejsza popkultura promowana wszedzie gdzie się da, i marne środowisko( czytaj mało inteligentne ) w ktorym sie obracasz wyprało tobie resztki rozumu do końca. PS zazcnij czytać ksiażki, otworz swoj tępy umysł na ten nasz jakże złożony swiat i moze troszke inaczej zaczniesz odbierac otoczenie i zrozumiesz, ze krytykując tak wyśmienity film a dając załosnym marnym popkulturowym szmirom 10 zrozumiesz że wczesniej byłeś nieuświadomiony totalnym de.ilem!! Tego ci życze.

ocenił(a) film na 7
Andy_Dufrense

ze tak spytam: kto dał ci prawo do obrażania innych? dałeś sobie niezłe świadectwo

użytkownik usunięty
Porter_5

porter nie frustruj się i nie wpieniaj, po prostu nie kumasz tego filmu, nie czaisz jego istoty, miej gest i przyznaj żeś w tych sprawach w filmie przedstawianych uczuciowo zacofany

ocenił(a) film na 7

twoja wypowiedz swiadczy o twoim poziomie intelektualnym i społecznym. Zamiast skupic sie na sobie, atakujesz innych, typowe dla osób po ciezkim dziecinstwie, makabrycznym zdarzeniu, braku jednego z rodziców ewentualnie braku rodzicielstwa. Niewierzysz??? Poczytaj, z psychologii nie jestem na 100% zacofany:) 3maj sie, i nie przejmuj, bedzie dobrze. (ps.nie przypisuje CI absolutnie żadnego z tych zdarzeń, nikomu nie życze źle:):))))

użytkownik usunięty
Porter_5

wieśniaku nie kumasz wyobraźni,nie kumasz co to dobro,pragne cię spotkać i ci to wyjawić

ocenił(a) film na 6
Andy_Dufrense

Też jestem tępy i nie zrozumiałem tego filmu. W sumie to trochę przynudzał nawet. Nie ma żadnego przesłania, nie identyfikuję z żadnym z bohaterów... To taki para-dokument trochę wyszedł z tego, ot, zbieranina scenek z życia bezdomnych.
Proszę wytłumaczcie mi o co chodziło... Serio chcę wiedzieć, poszerzyć horyzonty :)

ocenił(a) film na 9
Matrixiu

poszerzysz swe horyzonty za kilkadziesiąt lat, starość, choroby i inne ograniczenia nauczą cię szerszego punktu widzenia,

ocenił(a) film na 5
Porter_5

dobrze to podsumował, a oponenci to typ odbiorcy który daje 10 każdej łzawej historii w dodatku gdy sie z nimi nie zgadzasz to jestes gimnazjalistom, bo gimnazjalista to gorszy człowiek?, za tekst o gimnazjaliście dałbym wam wornna ale nie mój portal.

ocenił(a) film na 7
Porter_5

a juz myslalem ze to ze mna cos jest nie tak
film ogolnie jest ok (nie liczac tego ze chwilami przynudza), ale do rewelacji sporo brakuje

ocenił(a) film na 7
Porter_5

film jest smutny i porusza wazne problemy, ale bez przesady z tymi zachwytami
widze ze na imdb ma srednią 6,7 i mysle ze na taką zasluguje
czesto sie nie zgadzam z krytykami, ale brak nominacji do wazniejszych nagrod dla tego filmu mnie ani troche nie dziwi

ocenił(a) film na 9
uncut

"porusza ważne problemy", ale ja wole iluzję która wciska mi słodki kit?, prawda o tym świecie jest taka że jest na nim kupa syfu i ten film ździebko o tym napomknął, ale kogo to... ja chce mnieć fure, kiedyś mówiło się skóre(ale to już nie modne) i komóre(wysokiej klasy smartfon),

Porter_5

cały film t wielka nuda, nic ciekawego, film o zwykłym zyciu, ogladałem w przyspieszonym tempie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones