PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125297}

Świat Zofii

Sofies verden
6,8 35
ocen
6,8 10 1 35
Świat Zofii
powrót do forum filmu Świat Zofii

Miałem okazje ten film zobaczyć, i muszę powiedzieć ,że jest on naprawdę obrazem zmarnowanego potencjału.Wizja Gaardera został tu bardzo uproszczona i spłycona,ogląda się ją bez żadnego zaangażowania, poprostu obojętność i nuda.A szkoda ,bo książka była naprawdę udana.Nawet odtwórcy ról w stosunku do postaci w literackim pierwowzorze są źle dobrani.Zdecydowanie na minus.Nie warto sobie tym "dziełem" zaracać głowy.Rzecz przesłodzona i bełkotliwa ze śladowymi przebłyskami.

Edward_Nozycoreki

A gdzie go oglądałeś? Ja nie mogę nigdzie znalezc... Być moze nie warto ogladać, ale jestem poprostu ciekawa jak to wyglada na ekranie. Ksiazka jest genialna:D

Lexie

Proszę bardzo.Film można obejrzeć na stronie poniżej:
http://movie25.com/sophies-world_894.html
Sam się zdziwiłem, bo nigdzie wcześniej tego nie widziałem.Oczywiście z ciekawości można obejrzeć,ale książce do pięt nie dorasta.

Edward_Nozycoreki

Aktualnieszy link: youtube.com/watch?v=GIuXDu-QUZk - mnie zastanawia, że w sumie świetnie pasujący do tzw 'misji publicznej ' film nie był nadawany w TVP, ale może przeoczyłem ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones