6,6 36
ocen
6,6 10 1 36
239
chce zobaczyć
{"type":"film","id":94041,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/%C5%9Awiat+mody+przez+dziurk%C4%99+od+guzika-1995-94041/tv","text":"W TV"}]}
Świat mody przez dziurkę od guzika
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Jest chłodny i ponury poranek. Isaac Mizrahi kupuje w sklepiku gazetę. Wczoraj odbył się pokaż jego wiosennej kolekcji na 1994 roku i jest ciekaw opinii prasy. "Pierwszy dzień po pokazie to najgorszy dzień na świecie. Nienawidzę budzić się rano, nienawidzę bezsenności po okresie tak ciężkiej pracy, martwienia się o recenzje" - stwierdzaJest chłodny i ponury poranek. Isaac Mizrahi kupuje w sklepiku gazetę. Wczoraj odbył się pokaż jego wiosennej kolekcji na 1994 roku i jest ciekaw opinii prasy. "Pierwszy dzień po pokazie to najgorszy dzień na świecie. Nienawidzę budzić się rano, nienawidzę bezsenności po okresie tak ciężkiej pracy, martwienia się o recenzje" - stwierdza projektant. To nazwisko nie jest zapewne szerzej znane w Polsce. Nowojorczyk Isaac Mizrahi jest stosunkowo młodym wiekiem i stażem amerykańskim projektantem mody, ale już uznanym i wielokrotnie nagradzanym jako projektant roku. Pracują dla niego najsłynniejsze modelki - Naomi Campbell, Linda Evangelista, Cindy Crawford i Carla Bruni. Zobaczymy ją na ekranie, ale głównym bohaterem filmu jest Mizrahi, który rozpoczął właśnie przygotowania do swojej kolejnej, tym razem zimowej kolekcji. Jest narratorem, opowiadającym o tym, jak rodzą się jego pomysły, skąd czerpie inspiracje, a także jakie frustracje przeżywa. Mizrahi pokazuje, jak powstaje kolekcja, jak pracuje szkicując projekty, dobierając materiały i modelki. Wszystkie te fakty ukazane są w konwencji czarno-białego dokumentu, który wieńczy rozbuchany kolorami pokaz kolekcji.

Świat mody przez dziurkę od guzika zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.