PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785700}

Świat w ogniu

Angel Has Fallen
6,4 17 970
ocen
6,4 10 1 17970
5,2 4
oceny krytyków
Świat w ogniu
powrót do forum filmu Świat w ogniu

Myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy w tym filmie, ale zobaczyć minę Morgana Freemana stojącego obok Putina i Tuska - bezcenne :)

ocenił(a) film na 6
Malinka2000

He he he dokładnie :)

ocenił(a) film na 7
Malinka2000

brakuje w obsadzie tuska

Malinka2000

Tu jest oryginalne foto, inny dziennikarz ale ujęcie to samo sądząc po minie Merkel (szczyt G20 Hamburg 2017):
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1b/2017_G20_Hamburg_summit_lead ers_group_photo.jpg
Morgan został wklejony zamiast prezydenta Turcji (https://pl.wikipedia.org/wiki/Recep_Tayyip_Erdo%C4%9Fan), ciekawe czy miało to związek z faktem, że kilka lat temu USA miało cichą wojnę z tym krajem.
Druga ciekawostka - na tym zdjęciu jest Donald Trump, ale został wykadrowany - głupio by było mieć dwóch prezydentów na jednym zdjęciu, choć w drugim Kilerze to się sprawdziło.
Może ktoś ma pomysł, dlaczego Freeman nie został wklejony za Trumpa? Nie chcieli się narażać urzędującemu narwańcowi? :)

roball_2

lepiej narwany Trump bisnesmen niz stary komuch Biden z amnezją

HV71

Bo ja wiem czy lepiej, prezydent USA to marionetka - Trump próbował odciąć sznurki i nie dał rady. Bidena tym bardziej ogarną ci, którzy są na drugim końcu sznurków - to nie jest jakaś formalnie zorganizowana grupa, ot ludzie z wpływami którym nie na rękę jest zmiana Status Quo.

roball_2

dokladnie tak jest ,jak mowisz. Bidena tym bardziej .a z Trumpem nie bylo nam zle

ocenił(a) film na 6
roball_2

dzieki za zdjecie i komentarz :)

roball_2

Myślę że chcieli postawić go obok prezydenta Rosji aby pokazać ten pokój między nimi. A że przy okazji udało się wyciąć prezydenta który im nie pasował ... Ale to tylko moje zdanie

Antywalentynka

Morgan pewnie teraz ma żal o zdjęcie z Putinem po agresji na Ukrainę.

Malinka2000

W której minucie to było?

krzysiek1906

Przed samymi napisami końcowymi. Nie pamiętam dokładnej minuty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones